reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Nie wierz nic... To już lepszy grzaniec [emoji4] Mi w grudniu spóźnił się okres 13 dni, owulacje miałam dopiero w 30dc. Te cienie mi wyszły gdzieś w 38 dc A 9kres dostałam w 43dc więc chyba coś w tym jest...
Ja w grudniu tez miałam cienie na testach , a okres spóźnił się o prawie 5 dni , wiec sadze ze biochemiczna :( Leżę w łóżku i nie biorę leków... Ale grzańca wypiłam i staram się wypocić ... Wole właśnie nie brać jakieś chemii ...
 
Oj obawiam się, że moje 27 cykli robi ze mnie dinozaura #1 [emoji3166]
Sraty pierdaty, co Wy dziewczyny ja już nie mam sił na te porażki. Już mam w nosie czy będa przytulanki czy nie, nawet nie zalezy mi, by coś zatrybiło.

Zrobię miejsca dla tej zasłużonej :) staraczki. A nie tam dla jakiegoś dinozauara, któremu nie pyka ;)
 
Dziś na późny obiad [emoji23] spaghetti z ciecierzycą, polecam!
IMG_20200221_184609.jpeg
 
reklama
O kurde, czyli urosły [emoji3531] A to ovitrelle na pęknięcie? Ciężko mi powiedzieć, jeszcze się na tym nie znam [emoji1745]
Ja zwariuje!
2 pęcherzyki 21 i 22 i endo 9.2 [emoji177]
Rano i popołudniu test owu pozytywny i teraz zagwostka czy brać Ovitrelle czy nie? Jak nie pękną to stracę cykl
 
Do góry