reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Drogie, w tym szpitalu powiedzieli, że nic już nie zrobią. Czekamy na wypis, ale najpierw muszą wprowadzić dziadkowi pokarmy i zobaczyć czy normalnie będzie jadł. Mamy zapisać go do Centrum Onkologii w Warszawie. Już tam dzwoniłam iczas oczekiwania to tydzień/dwa tygodnie do chirurga onkologa. Bałam się, że dłużej, więc dobrze, że krótki termin. Dziadek słabiutki :(
Mówisz o tym Centrum na Ursynowie? Mój teść był tam operowany, potem dalsze leczenie przy Fieldorfa. Warto pojechać osobiście, panie w rejestracji są bardzo pomocne (tylko trzeba iść do pokoju przy oddziale), jak powiesz ile dziadek ma lat to termin będzie szybki.
 
reklama
Dziekuje kochana! kazda wskazowka cenna! wlasnie z pieluszkami na poczatek te 10-11 a jak bedzie ulewac to dokupimy bo kazda mama ktorej wlasnie dzidzius ulewal mowi ze za malo a znowu te, ktore nie ulewaly, ze za duzo wiec zobaczymy jak bedzie z naszym malenstwem. Ta wanienka ktora wybralismy wlasnie nie ma termometru :( a wzielismy taka ala turystyczna ze wzgledu na to, ze wiem, ze bedziemy czesto odwiedzac moich rodzicow (200km) a u nich prysznic tylko niestety.
A no właśnie [emoji846] mój synek ani razu nie ulał, pieluchy tetrowej chyba nigdy nie użyłam. Ale to akurat taka rzecz którą w razie w można dokupić więc spokojnie.
 
Przykro mi bardzo [emoji17]
Drogie, w tym szpitalu powiedzieli, że nic już nie zrobią. Czekamy na wypis, ale najpierw muszą wprowadzić dziadkowi pokarmy i zobaczyć czy normalnie będzie jadł. Mamy zapisać go do Centrum Onkologii w Warszawie. Już tam dzwoniłam iczas oczekiwania to tydzień/dwa tygodnie do chirurga onkologa. Bałam się, że dłużej, więc dobrze, że krótki termin. Dziadek słabiutki :(
 
Dzień dobry w poniedziałek :) dziewczynki a powiedzcie mi czy czulyscie jakieś objawy jeszcze przed zrobieniem testu? Coś co sprawiło ze pomyslalyscie a może jednak się udało? Jestem 6 dpo i już się zaczyna jazda [emoji1787]
Moje piersi bolały bardziej niż zawsze, nie czułam smaku soli, zajadałam codziennie obiadki ze smakiem, a mój niemąż się krzywił. W końcu zapytałam, czy docenia mój talent kucharski, na co odpowiedzial: przesalasz obiady od tygodnia, zakochałaś się czy co? [emoji28]
No i huśtawka nastrojow. Kilka dni przed pozytywnym testem (zrobiłam dopiero 3-4 dni po terminie spodziewanej miesiączki), co chwilę czułam się w ciąży albo nie czułam się w ciąży. Najpierw twierdziłam, że czuję, że to to, na pewno jestem w ciąży, a za 5 min: eh na pewno sobie wmawiam, to niemożliwe żebym zaszła! Roller-coaster..
 
Tak. Ja po prostu wiedziałam, że to TEN cykl ;) Takie wewnętrzne przeczucie :)
Ja niby też jakoś wiedziałam, ale po tylu cyklach starań i tylu wyimaginowanych objawach po prostu nie mogłam uwierzyć! Dopiero jak zrobiłam test dotarlo do mnie, że moja intuicja mnie nie myliła. Jednak gdybym nie zaszła wtedy w ciążę, objawy byłyby takie same jak przy PMS... Te ostatnie dni przed @ są najgorsze[emoji2356]
 
To jest właśnie najlepsze, ze kobieta być może czuje ze to jest to, ale po ilus cyklach starań nie dowierza. Ja teraz tak mam, najgorsze jest to ze pisze ze jestem 7 dpo a tak naprawdę nie wiem kiedy była bo od 3 miesięcy nie czuje ( zawsze miałam ból jajnika). Teraz posiłkuje się tym co wskazuje flo. Jak teraz się nie uda to chyba będę musiała zaopatrzyć się w testy owulacyjne.
 
reklama
Do góry