reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Też używaliśmy podkładów jednorazowych zamiast pokrowca.
Tzn. niby jednorazowe ale zwykle były na wiele razy dopóki się coś nie ulało lub nasiusiało...


Aha. Chłopaki sikają w magiczny sposób i omijają pieluchę... Śpiochy zmieniałam kilka razy dziennie.
To fakt ;)
My uzywalismy pieluch flanelowych na przewijak :)
 
reklama
Też używaliśmy podkładów jednorazowych zamiast pokrowca.
Tzn. niby jednorazowe ale zwykle były na wiele razy dopóki się coś nie ulało lub nasiusiało...


Aha. Chłopaki sikają w magiczny sposób i omijają pieluchę... Śpiochy zmieniałam kilka razy dziennie.
czyli te zwykle to nie jest tak, ze od razu trzeba wyrzucic? jak nie jest nasiusiany albo okupkany to spokojnie mozna uzyc po raz drugi?
 
Dzień dobry w poniedziałek :) dziewczynki a powiedzcie mi czy czulyscie jakieś objawy jeszcze przed zrobieniem testu? Coś co sprawiło ze pomyslalyscie a może jednak się udało? Jestem 6 dpo i już się zaczyna jazda 🤣
Tak. Ja po prostu wiedziałam, że to TEN cykl ;) Takie wewnętrzne przeczucie :)
 
Dzień dobry w poniedziałek :) dziewczynki a powiedzcie mi czy czulyscie jakieś objawy jeszcze przed zrobieniem testu? Coś co sprawiło ze pomyslalyscie a może jednak się udało? Jestem 6 dpo i już się zaczyna jazda 🤣
Ja się czułam tak jak co miesiąc czyli oczywiście byłam święcie przekonana, że się udało a jednocześnie przekonana, że się nie udało 😂 Ale coś podejrzewałam, tylko nie byłam tego świadoma. Było niby tak samo a inaczej. Piersi jakby mniej bolały, kręciło mi sie w głowie 9 dpo (lekka głowa), uwrażliwiły mi się zęby. Ale jakoś nie dowierzałam😂
 
IMG_7849.JPG
 
Dzień dobry w poniedziałek :) dziewczynki a powiedzcie mi czy czulyscie jakieś objawy jeszcze przed zrobieniem testu? Coś co sprawiło ze pomyslalyscie a może jednak się udało? Jestem 6 dpo i już się zaczyna jazda 🤣
Ja się czułam tak jak co miesiąc czyli oczywiście byłam święcie przekonana, że się udało a jednocześnie przekonana, że się nie udało 😂 Ale coś podejrzewałam, tylko nie byłam tego świadoma. Było niby tak samo a inaczej. Piersi jakby mniej bolały, kręciło mi sie w głowie 9 dpo (lekka głowa), uwrażliwiły mi się zęby. Ale jakoś nie dowierzałam😂
 
reklama
Do góry