reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ja też 7 dpo [emoji6]
To jest właśnie najlepsze, ze kobieta być może czuje ze to jest to, ale po ilus cyklach starań nie dowierza. Ja teraz tak mam, najgorsze jest to ze pisze ze jestem 7 dpo a tak naprawdę nie wiem kiedy była bo od 3 miesięcy nie czuje ( zawsze miałam ból jajnika). Teraz posiłkuje się tym co wskazuje flo. Jak teraz się nie uda to chyba będę musiała zaopatrzyć się w testy owulacyjne.
 
reklama
O nie ja tez jestem straszna mięsiora
[/Q
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to termometr do kąpieli nie jest zazwyczaj potrzebny bo wanienki mają już "wbudowany". Pokrowce na przewijak u mnie też się nie sprawdziły. W zupełności wystarczyly mi podkłady jednorazowe. Mówię na podstawie tego czasu sama kupiłam i nie używałam ;)
Edit: a pieluch tetrowych z kolei u nas szło o wiele więcej bo młody sporo ulewal ;) ale tego czy będzie ulewach czy nie to nie przewidzisz ;)
To my używaliśmy termometra microlife zarówno do główki dziecka, jak i wody.. choć wodę w sumie chyba jakiś raz, czy dwa sprawdziliśmy, a tak to na wyczucie, wkładałam łokieć i sprawdzałam czy ok.. no i na przewijak też tylko jednorazowe ;)
 
czyli te zwykle to nie jest tak, ze od razu trzeba wyrzucic? jak nie jest nasiusiany albo okupkany to spokojnie mozna uzyc po raz drugi?
Pewnie, my używaliśmy dopóki się nie ubrudził, jakbyś chciała po jednym razie wyrzucać, to byście nie nadążyli z wyrzucaniem śmieci.. A pisałaś też chyba o podkładach poporodowych, ja miałam jedna paczkę -5 sztuk i tego nawet nie zużyłam, bo w szpitalu dawali ;)
 
Ja też 7 dpo [emoji6]
Oooo, dobrze ze nie jestem sama. Kiedy planujesz testować. Bo mnie oczywiście już ręce swierzbia 🤣
W zasadzie od dwóch dni czuje podbrzusze jak na @ promieniuje do kości ogonowej, piersi nie bolą ale dziś pojawił się biały śluz. Gdyby nie to ze okres za 9 dni to bym myślała ze jutro dostanę
 
Ja równiez okres za 9 dni [emoji23] Ale zamierzam dopiero testować w dzień @, no chyba że mnie franca wyprzedzi [emoji41] Od ok. 2 dni czuje takie dziwne ciągnięcie w podbrzuszu i mam bardzo dużo śluzu mlecznego, takiego lepkiego, nie kojarzę żebym miała taki w poprzednich cyklach [emoji2370] Miałam w tym cyklu przerosniety pęcherzyk, za szybko urosl i za późno wzięłam zastrzyk, pozatym temperatura dość nisko także mysle że cykl stracony. Jutro robię proga bo miesiąc temu był niski [emoji6]
Oooo, dobrze ze nie jestem sama. Kiedy planujesz testować. Bo mnie oczywiście już ręce swierzbia [emoji1787]
W zasadzie od dwóch dni czuje podbrzusze jak na @ promieniuje do kości ogonowej, piersi nie bolą ale dziś pojawił się biały śluz. Gdyby nie to ze okres za 9 dni to bym myślała ze jutro dostanę
 
.
 

Załączniki

  • IMG_20200217_131801.jpeg
    IMG_20200217_131801.jpeg
    31,7 KB · Wyświetleń: 141
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja już się pogubiłam i nie wiem kiedy zaznaczyć początek cyklu 🤔 czy od pierwszej mini plamki czy od dziś kiedy już jest tego trochę więcej?

Liczysz koleżanko od 1 dnia krwawienia, nie plamienia :)

I gdzie się wybieracie? Macie wybrany jakiś kierunek, czy jednak Turcja?
emoji6.png
My ze znajomymi też zaczęliśmy szukać czegos na lato
emoji846.png

Ja Turcji nie chce, bo już byliśmy tam i znamy każdą dziurę, knajpę w Alanya... Normalnie mogę obejść całe miasto na pamięć i pieszo, bo takie fajne nieduże jest...
Patrzyłam na Cypr to chcą półtora tysiaka za marzec (czyli dokładam 400 zł do gruchy), ale coś mój kręci nosem, chociaż ostatecznie mówi, że się zgodzi. Kręci nosem na płatne napoje do kolacji 😂 😂

To kto mile kolezanki sie w tym tygodniu wybiera na wyniki, wizyty, usg i tak dalej ? :) ktos testuje w tym tyg?

Ja koło poniedziałku zajrzę na monitoring... Zaraz będzie moje zdjęcie na ścianie z dopiskiem "Pacjentki które nie są obsługiwanę ze względu na trucie d..."

Witam Was w 6+0, właśnie skończyliśmy 5 tydzień 😊 Teoretycznie jutro/pojutrze kruszynie powinno zacząć bić serduszko. Chyba jej tam dobrze, brzuch pobolewa rzadziej, wręcz niezauważalnie kilka razy w ciągu doby. To chyba dobrze. Plamień nie mam. 28 lutego pierwsze USG, na którym powinno być widać coś więcej niż czarną kropeczkę 😊

A u mnie jakoś tak mdło. Już się trochę uspokoiłam w związku z dziadkiem. Postanowiłam stawiać czoła każdemu dniowi z osobna i nie myśleć teraz o tym co będzie jak choroba już się rozwinie. One step at a time. Na razie dziadek czuje się dobrze, więc muszę być spokojna. Jak będzie gorzej, to wtedy będziemy się z tym zmierzać... Mam nadzieję, że mój plan wypali.

Na razie nadal zero objawów ciążowych prócz tego, że mam już miseczkę D, a miałam C i jestem bardzo płaczliwa. Dziś popłakałam się na eksperymencie społecznym w DD TVN 😂

Wczoraj widziałam się z koleżanką a ona na wstępie: ojej jesteś w ciąży?! A ja jak to?! Skąd ona to wie? A ona powiedziała, że inaczej wyglądam, mam większe piersi i kiedyś wszędzie było mnie pełno a teraz jestem jakaś taka spokojniejsza i ostrożniejsza😅 To piękne, że tak szybko kobieta się zmienia, co? Mimowolnie chce chronić to co nosi pod sercem...

Miłego dnia! Ja zbieram się już do szpitala 😊

Ciesze sie, że się w miarę dobrze czujesz i dzieciątko ma się dobrze :)

U mnie ten najfajniejszy tydzień się zaczyna. Owu planowo w piątek/sobotę [emoji846]

Ogórkową gotuje już w środę. Trzymajcie kciuki i wysylajcie dobre fluidy! [emoji846]
Trochę mnie podłamał fakt, że tylko 15-20% szans mamy się wstrzelić [emoji6] ale kto nie próbuje ten nie pije szampana [emoji846] mam nadzieję że dzień kobiet ( tak powinnam dostać okres) będę miała szczęśliwy i zobaczę dwie krechy [emoji846]

Ha ha! Może też ugotuje w przyszłym tygodniu ;)

Dzień kobiet mówisz? To moje urodziny :) ale dziwnie by było testować tego dnia i samej sobie "strzelić w kolano" ...
 
Mówisz o tym Centrum na Ursynowie? Mój teść był tam operowany, potem dalsze leczenie przy Fieldorfa. Warto pojechać osobiście, panie w rejestracji są bardzo pomocne (tylko trzeba iść do pokoju przy oddziale), jak powiesz ile dziadek ma lat to termin będzie szybki.
Dzięki! Tak, dokładnie o to Centrum chodzi. Czekamy na wypis i na ostateczne dokumenty, pewnie w tym tygodniu. I później od razu zapisuję go do Centrum. Przez telefon pani też była bardzo miła i powiedziała, że tydzień dwa i go przyjmą do chirurga, ale może rzeczywiście lepiej podjechać samemu.
 
reklama
Ja też zmieniłam awatar, dojemy rosół to robię ogórkową
emoji23.png

Dawaj ogórkową z rosołu 😂 😂

Albo nie, bo to receptura ogórkowej musi być dopieszczona od początku do końca ;)

kochana Ty sie delektuj tym, ze nie masz mdłosci :D a nie zamartwiaj!!! ja przez 6 tygodni prawie mialam taki dramat, ze płakałam z bezsilnosci bo wymioty i uczucie najgorszego kaca w zyciu, a za chwile znowu płakalam ze szczescia, ze moge to czuc :) no w ciazy nie dogodzisz, hehe.

Delektuj 😂 😂 😂 ale mnie ubawiłaś...

Jak Ci się odbije kochana to się tym delektuj zrób mmmm pychota 😂😂😂
 
Do góry