reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

cześć. Przypomne że mam do sprzedania kołyske "fisher price". Stan bardzo dobry, moja córeczka już z niej wyrosła. Cena 45 euro kołyska..jpg










'
 
reklama
31-9237207bA73UC624188X.jpg


Mam do sprzedania kilka oryginalnie zapakowanych sztuk -SLIMMER BELT. 10E za sztukę
Pas pomagający w pozbyciu się tzw. brzuszka, rzeczywiście działa!!

Działanie pasa wyszczuplającego polega na miejscowym podniesieniu temperatury ciała. W efekcie tego zostaje przyspieszony proces przemiany materii powodując spalanie tkanki tłuszczowej i utratę zbędnych kilogramów. Można go nosić pod ubraniem robiąc zakupy czy prowadząc samochód.
Polecam poczytanie na necie
 
Ostatnia edycja:
Ciao!

Na sprzedaz NOWE NAKLEJKI NA SCIANE!

1. Hello Kitty- 6e
2. Papugi i Myszka Mickey- (wielkosciowo nie sa b.duze- dlugosc papug to 27 cm)- 6e
 

Załączniki

  • hello kitty..jpg
    hello kitty..jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 41
  • papugi..jpg
    papugi..jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 40
Witam wszystkie mamuski!Mam do sprzedania wozek mothercare urban detour vesta 3 wheeler - sunshine.Bardzo leciutki i zwrotny.Przeznaczony od narodzin dziecka.Super jako spacerowka,duzy kosz na zakupy,miejsce na kubek z kawka.Stan bardzo dobry,uzywany tylko 6miesiecy.Cena 65euro(119 w sklepie)Zobacz załącznik 221057Zobacz załącznik 221058Zobacz załącznik 221056


Salii...coś te załączniki nie chcą mi zadziałać, nie wiem może problem jest z moim komp. Pozdr...
 
Fakt-linki są coś nie teges
Sprzedam klatkę dla ptaszków(kanarków,zeberek,nierozłączek,czy innych ptaszków),akwarium-25l.,przypominam-przyrząd do ćwiczeń,oraz nieśmiertelne-futerko:)
 
Cos pewnie zle wgralam:tak:Wrzuce jeszcze raz,moze bedzie lepiej:-D
 

Załączniki

  • buggy1.jpg
    buggy1.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 36
  • buggy2.jpg
    buggy2.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 27
  • buggy.jpg
    buggy.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Fakt-linki są coś nie teges
Sprzedam klatkę dla ptaszków(kanarków,zeberek,nierozłączek,czy innych ptaszków),akwarium-25l.,przypominam-przyrząd do ćwiczeń,oraz nieśmiertelne-futerko:)

Lubiczanka...biedne te twoje furetko, taakiee nie chciane :( mogłaś wcześniej wystawić na sprzedaż jak jeszcze nieźle mroziło. Teraz jak się wiosna zaczyna to ty z futerkiem wyskakujesz :D
 
Do góry