reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Do sprzedania mam :

Arke za 10 euro
230395028.jpg


wylatujace kulki z muzyka za 20 euro
1205956170-25377_full.jpg


odkurzacz z fisher price za 15 euro
41p9mJsWqxL._SX315_SY375_.jpg


lub wszystkie 3 zabawki za 40 euro
 
reklama
sprzedam przyrząd do ćwiczeń(ja nazywam to steperem)-wygląda mniej więcej jak ten Buy Davina Cross Trainer. at Argos.ie - Your Online Shop for . tylko jest czarny-50e.dorzucę przyrząd do robienia brzuszków,oraaaaazzzz-przypominam mam futro na sprzedaż:)
A ja cię walnę między oczy normalnie :dry: gdybyś wcześniej wpadła na pomysł wystawienia tego przyrządu to ja bym go wzięła a teraz nie mam jak do Ciebie przyjechac i nie wiem kiedy będe mogła :-(
 
SPRZEDAM:
- HUŚTAWKA GRACO 2W1 SWING & BOUNCE - nadal na gwarancji,mało używana w całości (córce nie przypasowała),korzystała jedynie z fotelika (choć śladów użytkowania brak)-stan bdb.Nowa kosztowała ok 120euro,sprzedam za 80euro
PIC_7507..JPGPIC_7506..JPGPIC_7509..JPG

- SUKIENECZKA DO CHRZTU- rozmiar 80, cena 40euro
DSCF8918..JPG

kontakt: madbebe@gmail.com
 
DSCF4509..jpgDSCF4508..jpg
Sprzedam urządzenie do ćwiczeń. Mało używane w 100% sprawne. Mam także małe urządzenie do robienia brzuszków. Niestety nie mam zdjęcia, bo sprzęt lezy na strychu, a boję się tam wejść :) Na życzenie wyślę na e-mail po powrocie męża z pracy :)

Cena za oba to 85€ + dobra kawka przy odbiorze gratis :)

!!!Sprzedane!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry