reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Oto co posiadam na sprzedaż:
wózek Coneco Galaxy - gondola montowana na rozłożonym na płasko siedzisku spacerowym z osłonka na nóżki, do spacerówki również jest osłonka+ folia przeciwdeszczowa. Wózek używany 4 m-ce,nie zniszczony. Cena 100 euro
Przewijak z wanienka cena - 25 euro
Karuzela z muzyk
ą poważną -oddam gratis przy zakupie wózka, przewijaka i wanienki
 

Załączniki

  • Picture 628..jpg
    Picture 628..jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 41
  • Picture 243.jpg
    Picture 243.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 38
  • Picture 637.jpg
    Picture 637.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 37
  • Picture 633.jpg
    Picture 633.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 35
  • Picture 632.jpg
    Picture 632.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Witam dziewczynki z racji tego ze powoli czas sie zbieran na swoje stare smieci robie porzadki i wyprzedaje i oddaje rzeczy od martyni . Takze teraz mam do sprzedania :

WÓZEK WIELOFUNKCYJNY ze wszystkim , torba , folia przeciwdeszczowa , gleboki spacerowka poprostu przezajefajny..... przywieziony z polski stan bardzo dobry , prawie nieuzywany .....
cena:120E
098.jpg


Huśtawka dla maluszka : 15E
161-3489848SPA72UC589159M.jpg


Stolik Edukacyjny:20e


Pchacz-chodzik :10e
161-3482388A68UC409990M.jpg


Leżaczek-bujaczek fisherprice:30e
fp422.jpg


Karuzela fisherprice :20e
3480555A63UC153106M.jpg


Komplet Kołderka plus osłonka na szczebelki kolor żólty plus growbag kolor roz : 15e


oprocz tego mam ogromna ilosc ciuszkow itp. musze policzyc sztukowo o dodam jutro
kontakt na pw , maila :setello@go2.pl

pozdrawiam

DZIEWCZYNKI OCZYWISCIE MOZNA SIE JAKOS DOGADAC ;) JESLI JESTESCIE ZAINTERESOWANE KUPNEM KILKU RZECZY JA DODAJE GRATISY I ZEJDE Z CENY buziole

DZIEWCZYNKI a moze poczebujecie calej wyprawki sprzedam wszystko co wystawilam ( wozek , karuzelka , stoliczek , chodzik-pchacz , siedzik , hustawke ) dorzuce 2 bardzo duze kartony ciuszkow O-12 miesiecy( body , pajacyki , spodenki , koszuleczki , sweterki , sukienusie , kurteczki , kombinezoniki , buciki ) , plus becik do lozeczka lub wozeczka granatowy z futerkiem w srodku ktory posluzy od noworodka do roczku i zabawki dla maluszkow wszystko za 200 E . plecam rzeczy sa naprawde prawie jak nowe niektore uzyte tylko kilka razy .
 
Ostatnia edycja:
HEJ mamunie mam na sprzedasz koszyk różowo biały kupiony w Agrosie z stojakiem cena 30€ :tak:poduchę do karmienia 15€ :tak:wanienkę za 5€ :tak:oraz ciuszki, czapeczki ,buciki itd .dla dziewczynki od 0-6 miesięcy dwa duże wory za 60€ :tak::tak:zainteresowanych zapraszam na pv.. pa
 
Mam na sprzedanie 2 wózki spacerowe:tak::


1. Spacerówka Tako Sportster na dużych kołach wraz z osłonką na nóżki, torbą i oryginalną folią przeciwdeszczową.Spacerówka posiada 5-punktowe pasy i rozkładane do pozycji leżącej oparcie oraz duży kosz na zakupy.Kolor czerwono-kremowy.Wózek jest odpowiedni dla dziecka od 6 m-cy do około 4 lat.Cena 55 e

2. Spacerówka typu parasolka na małych podwójnych kółkach wraz z osłonką na nóżki i oryginalną folią.Wózek jest koloru niebiesko-granatowego; posiada pasy i rozkładane do pozycji leżącej oparcie.Wózek jest odpowiedni dla dziecka od 6 m-cy do około 4 lat.Cena 25 e.
 

Załączniki

  • SL271417..JPG
    SL271417..JPG
    87,7 KB · Wyświetleń: 32
  • SL271415..JPG
    SL271415..JPG
    90,9 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Sprzedam wózek Scout w b.dobrym stanie, kolor grafitawy+zółty.

Cechy Wózka Dziecięcego Scout BIS:
Przekładana rączka
Regulowana wysokość rączki
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
Automatyczna regulacja oparcia
Miękka amortyzacja (możliwość regulacji poziomu twardości zawieszenia)
Duży kosz na zakupy
Nosidło z usztywnionym dnem mogące pełnić funkcję śpiwora
Torba
Barierka do spacerówki pokryta jest folią ochronną niezawierającą ftalanów
Regulowany podnóżek
Pokrowiec na nóżki do spacerówki w komplecie
Rurki chromowane
Tacka do spacerówki
Dodatkowa amortyzacja siedziska - poprawia znacznie komfort jazdy po nierównościach terenu



Dodam do tego fotelik samochodowy Graco 0-13kg oraz leżaczek do kąpieli maluszka ( taki jak w linku tylko kolor niebieski Safety 1st Deluxe Bath Cradle – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores) Cena za całość 60€
Kontakt na priv lub moniakowal@wp.pl
Mam nadzieję że jutro uda mi się dodać zdjęcia

Informuje że wózek juz sprzeadany:-) Madbabe dzięki, miałaś racje:-):tak:

A może ktoś ma do sprzedania jakiś fajny pojazd odpowiedni do wieku mojego dzidzi ( rowerek , samochodzik)??
 
Ostatnia edycja:
SPRZEDAM:
- HUŚTAWKA GRACO 2W1 SWING & BOUNCE - nadal na gwarancji,mało używana w całości (córce nie przypasowała),korzystała jedynie z fotelika (choć śladów użytkowania brak)-stan bdb.Nowa kosztowała ok 120euro,sprzedam za 80euro


- SUKIENECZKA DO CHRZTU- rozmiar 80, cena 40euro


kontakt: madbebe@gmail.com
 
reklama
DZIEWCZYNKI a moze poczebujecie calej wyprawki sprzedam wszystko co wystawilam ( wozek , karuzelka , stoliczek , chodzik-pchacz , siedzik , hustawke ) dorzuce 2 bardzo duze kartony ciuszkow O-12 miesiecy( body , pajacyki , spodenki , koszuleczki , sweterki , sukienusie , kurteczki , kombinezoniki , buciki ) , plus becik do lozeczka lub wozeczka granatowy z futerkiem w srodku ktory posluzy od noworodka do roczku i zabawki dla maluszkow wszystko za 200 E . plecam rzeczy sa naprawde prawie jak nowe niektore uzyte tylko kilka razy .
 
Ostatnia edycja:
Do góry