reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY,JA PIERWSZY RAZ NA TYM FORUM;-)
STRASZNIE SIĘ CIESZĘ,ŻE WAS ZNALAZŁAM
ZA 4 TYGODNIE PRZYJDZIE NA ŚWIAT MOJA CÓRECZKA I POTRZEBUJĘ KILKA RZECZY DLA NIEJ MIN. CHUSTY...POSZUKUJĘ CHUSTY DO WIĄZANIA DLA NIEMOWLAKA LUB NOSIDEŁKA W STYLU BABASLINGS...POSZUKUJĘ WÓZECZKA TYPU SPORTOWY,LEKKI ,ŁATWY W PRZEMIESZCZANIU ( BO MAMY JEDEN ALE CIĘŻKI I KLOCEK) SZUKAMY WSZELKIEGO RODZAJU GADŻETÓW DLA DZIDZI!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM Z LIMERICK ALE MAMY AUTO WIĘC JAK WARTO PO COŚ SIĘ RUSZYĆ TO NIE MA PROBLEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOBIETY Z LIMERICK I OKOLIC...ODEZWIJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM:cool2:
 
SPRZEDAM :tak:wanienkę za 5€ :tak:oraz ciuszki,czapeczki ,buciki itd .dla dziewczynki od 0-6 miesięcy dwa duże wory za 60€ :tak:koszyk z stojakiem różowo biały za 30€:tak:zainteresowanych zapraszam na pv.. pa
 
Sprzedam Ciuszki dla chłopczyka 0-12 m, wiekszosc 3-6 m........zapraszam
ponad 10 szt spodni, 6 par dresikow, 15 szt czapeczek, 12 bluzek, 4 bluzy, 10 tshirtow, 4 koszule, 2 kurteczki, 2 grube sweterki, buciki nike, sandalki, kapcie, ponad 40 szt spioszkow kaftanikow body.....80e
 

Załączniki

  • 2..jpg
    2..jpg
    33 KB · Wyświetleń: 36
  • 4..jpg
    4..jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 29
  • 6..jpg
    6..jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 32
  • 5..jpg
    5..jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 36
  • 3..jpg
    3..jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 32
  • 7..jpg
    7..jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 35
  • 1..jpg
    1..jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 28
  • 063..jpg
    063..jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Agusiek dopiero co kupilas spacerowke hmm juz sie znudzila??? Widze ze ty masz tak jak ja, tez zmienialam wozki jak rekawiczki, ale teraz mam bardzo wygodny dla mnie i Wiktora. Zycze powodzenia w poszukiwaniach.
 
reklama
Hej!

Mam do sprzedania łóżeczko 70x 140cm, 3-poziomy ustawienia materaca, osłonki plastikowe na poręcze(zabezpieczenie przed gryzieniem), łóżeczko zmienia się później w junior bed(po zdjęciu boków i obniżeniu przód-tył)-posłuży więc spokojnie do 3-5 lat(w zależnosci od wielkości dziecka). Może być z materacykiem, zwykły piankowy, używany-gratis. Kolor jasny-sosna(?),firmy-Cosatto. Łóżeczko jest bardzo solidne i wytrzymałe. Nosi normalne ślady użytkowania(użytkowane przez jedno dziecko). cena 100euro
[FONT=&quot](wygląda mniej więcej tak; niestety jest złożone, więc nie mogłam zrobić oryginalnych fotek :( Więcej zdjec mogę przesłać zainteresowanym na mila)
[/FONT]DSCN4859..jpg
[FONT=&quot]
[/FONT] Sprzedam też stojak pod wanienkę małą. Jest bardzo wygodny bo wysoki, więc przy kąpieli dzidziusia nie trzeba się schylać i nie cierpi kręgosłup. Nieużywane, bo rodzina sie pomyliła i dostarczyła nam dużą wanienkę.Cena 15 euro.
DSCN2574..jpg

Lokalizacja-Galway, tel.0877909982
 
Do góry