reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Paulinko, wielkie dzieki:-)
Jak juz go kupie, to nikomu nie pozwole na nim usiasc:-D No chyba, ze jakas karmiaca mamusia mnie odwiedzi...;-)

Monia jak będziesz miała takie cudo to będę Cię odwiedzać częściej niż ci się wydaje:-D:-D:-D

A tak swoją drogą mam pytanie odnośnie tego komisu w Galway Olivier tak? Czy chodzi o ten który jest na bussines parku tam gdzie Aga, Papu itd. ?
 
No prosze jak tez chce wlasniekupic za rozsadna cene.Ciekawe czy jeszcze maja w Limericku.Mezu jedzie jutro moze kupi..
 
Cześć dziewczyny mam do sprzedania łóżeczko 'travel cot Graco' z przewijakiem, melodyjkami i wibracjami. Kupiłam je 6 miesięcy temu można powiedzieć że jest nie używane, moja córunia spała w nim raz. 50 euro. Mam również kołyske ' fisher price' z dwoma prędkościami i melodyjkami. 50 euro. Jak się naucze jak to dodam zdjęcia. pozdrawiam.
Moge również oddać pompke ręczną i użądzenie do słuchania bicia serca dzidziusia w brzuszku. Jestem z Galway

naforumb.jpg
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny mam do sprzedania łóżeczko 'travel cot Graco' z przewijakiem, melodyjkami i wibracjami. Kupiłam je 6 miesięcy temu można powiedzieć że jest nie używane, moja córunia spała w nim raz. 50 euro. Mam również kołyske ' fisher price' z dwoma prędkościami i melodyjkami. 50 euro. Jak się naucze jak to dodam zdjęcia. pozdrawiam.
Moge również oddać pompke ręczną i użądzenie do słuchania bicia serca dzidziusia w brzuszku. Jestem z Galway
Sylvia a czy masz materac do tego łóżeczka również??czy tylko ten co miał na stanie?? możliwe że będę zainteresowana ale muszę jeszcze wieczorem porozmawiać z mężem jak wróci :tak:

Mamo_Ady ja już mam nowy fotelik tzn. Paweł już kupił przywiezie mi wieczorem:tak: kupił w Athlone bo w Galway out of stock :sorry: tylko że ja mam to
Rock a Bye Glider Chair – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores bo to za 99.99 out of stock wszędzie :eek:

A tak swoją drogą mam pytanie odnośnie tego komisu w Galway Olivier tak? Czy chodzi o ten który jest na bussines parku tam gdzie Aga, Papu itd. ?
:tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki :-)Coś wiedziałam na temat komisu, ale nie znałam nazwy i zawsze to cos :-)
A wybieram się po materac do łóżeczka, bo podobno mają nówki sztuki z wkładem kokosowo jakimś tam.:-) I nie drogo można kupić :-D

babki a o jakim mieście mowa? bo jestem spod Limerick a bym chętnie kupiła taki materac :tak::tak:
 
Mowa o Galway.
Dzięki :-)Coś wiedziałam na temat komisu, ale nie znałam nazwy i zawsze to cos :-)
A wybieram się po materac do łóżeczka, bo podobno mają nówki sztuki z wkładem kokosowo jakimś tam.:-) I nie drogo można kupić :-D
Ja kupilam wlasnie u nich, kokos-pianka-gryka, 120x60 za 30e :tak: Nowy oczywiscie :happy:
 
reklama
Dzięki :-)Coś wiedziałam na temat komisu, ale nie znałam nazwy i zawsze to cos :-)
A wybieram się po materac do łóżeczka, bo podobno mają nówki sztuki z wkładem kokosowo jakimś tam.:-) I nie drogo można kupić :-D
Jeżeli od Sylvi odkupię łóżeczko to będe miała na zbyciu materac kokos-pianka-kokos w bdb stanie często przekręcałam żeby się nie wyleżał ....do łóżeczka Graco on nie pasuje inne wymiary i będe misiała zwykły materac kupić tutejszy jeżeli Sylvia nei ma :sorry:
 
Do góry