reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Ostatnia edycja:
Ja tylko tak orientacyjnie pytam bo właściwie już jutro będę miała nówka funkiel ze sklepu no ale gdyby któraś z mam miała to czemu nie zawsze to można zaoszczędzić parę groszy ...a może Ty się załapiesz :-):-):-)


Pauletta mojego kuzyna laska najprawdopodobniej ma cos takiego na sprzedaz ale nie jestem pewna. Jak chcesz moge zadzwonic do niej i sie zapytac....
 
reklama
Witam Mamuśki!

Mam na sprzedanie:

1. Odzież ciążową: spodnie ciążowe H&M MAMA rozm. 46 (rozmiar jest trochę zawyżony), bluzkę ciążową z rękawem 3/4 wiązaną z tyłu oraz elegancki komplet ciążowy: tunika ze spodniami.Cena 30 euro za wszystko.

2. Ubranka dla chłopca 12-18m-cy markowe, np:Next, Adams, Mothercare i inne.4 pary ogrodniczek, dres, bluzy, spodnie dresowe, 4 bluzki dł.rękaw, 2 krótki,4 body dł.rękaw i wiele innych oraz 5 par bucików(nike, gufo,emel-profilowane);40 szt.Cena 50 e

Zdjęcia na e-maila

Tel 0863582854, GG 2519696
 
Do góry