reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
No to już sie nie fatyguj o tej porze będę miała nówkę funkiel :-D:-D:-D
Jak to nie???
Alez fatuguj sie Aaniu, fatyguj!!!!!!!!:tak:
A Ty, Pauletta, lepiej kup ta nowke, bo z takimi uzywanymi, to wiesz... roznie bywa. Jeszcze na jakis niewygodny model trafisz...:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Nie, no oczywiscie zartuje. Bylas pierwsza ale jakby ktoras jeszcze miala takiego magicznego sprzeciorka, to ja jestem nastepna w kolejce;-)
 
Jak to nie???
Alez fatuguj sie Aaniu, fatyguj!!!!!!!!:tak:
A Ty, Pauletta, lepiej kup ta nowke, bo z takimi uzywanymi, to wiesz... roznie bywa. Jeszcze na jakis niewygodny model trafisz...:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Nie, no oczywiscie zartuje. Bylas pierwsza ale jakby ktoras jeszcze miala takiego magicznego sprzeciorka, to ja jestem nastepna w kolejce;-)
Moniczko odstępuję Tobie ten fotelik :tak: skontaktuj się z aanią da Ci namiary na tą kuzynkę ja sobie kupię nowy skoro dostałam kaskę od taty ;-):-)
 
Hey!Sprzedam duza torbe ciuszkow dla dziewczynki, rozmiar od 1,5 roku do 2 latek. Niektore ciuszki maja rozmiar 12-18 miesiecy,ale sa na tyle duze, ze corcia nosila je do teraz. Przerozne firmy typu adams, primark, baby gap, cheeroke, kubus puchatek itp bluzy z kapturem, bluzki, pidzamki, spodenki, buciki(rozmar 23,24) itp. Wszystko w dobrym stanie, wyprane, cena 20 euro. Zalezy mi na szybkiej sprzedazy, bo chcemy sie w najblizszym czasie przeprowadzic, wiec nie ma sensu tego ciagnac ze soba.



 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry