reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Sprzedam wózek Scout w b.dobrym stanie, kolor grafitawy+zółty.

Cechy Wózka Dziecięcego Scout BIS:
Przekładana rączka
Regulowana wysokość rączki
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
Automatyczna regulacja oparcia
Miękka amortyzacja (możliwość regulacji poziomu twardości zawieszenia)
Duży kosz na zakupy
Nosidło z usztywnionym dnem mogące pełnić funkcję śpiwora
Torba
Barierka do spacerówki pokryta jest folią ochronną niezawierającą ftalanów
Regulowany podnóżek
Pokrowiec na nóżki do spacerówki w komplecie
Rurki chromowane
Tacka do spacerówki
Dodatkowa amortyzacja siedziska - poprawia znacznie komfort jazdy po nierównościach terenu



Dodam do tego fotelik samochodowy Graco 0-13kg oraz leżaczek do kąpieli maluszka ( taki jak w linku tylko kolor niebieski Safety 1st Deluxe Bath Cradle – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores) Cena za całość 60€
Kontakt na priv lub moniakowal@wp.pl
Mam nadzieję że jutro uda mi się dodać zdjęcia
60E za całość?????????????????
 
reklama
Jak chcesz to Ci jakiegoś podrzucę-u nas pełno takich podwórkowców-jeden jest tak dziwnie umaszczony-wszystkie możliwe kolory zmiksowane:szok:
bo to wlasciwie dla kolesia z pracy-chce szczury przegonic i kotow potrzebuje,ja to myslalam ze koty tez sie szczurow boja:szok:to kiedy wpadniesz z tym kotem/kotami :-p
 
Gastone ja mam takie coś i podejrzewam że jak już będziesz bliska rozwiązania ja przestanę tego używać ;-) tylko mój ciemniejszy żółty
 

Załączniki

  • brevi2.jpg
    brevi2.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
reklama
Sprzedam(tylko mi się tu nie śmiać)FUTRO:-)-zupełnie nietrafiony prezent od teściowej.kolor czarny-Ladny krój:tak:(naprawdę ładny,tylko,że...futrzany)
 
Do góry