reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

reklama
a ja mam swoje warzywka i owoce z własnego ogordu częśco pomrożonych częśc w słoiczkach a niektóre pokopcoane ale już kończę i będę kupowała mrożonki z hotrexu
 
Asiu właśnie morożonki :) kiedyś oglądłam w tv wypowiedź dietetyka, że o wiele zdrowsze są warzywa i owoce mrożone. Mam zaufanie do firmy Hortex, zawsze kupuje z tej firmy mrożonki. Podejrzewam, że dzcieciaczkom bez problemu można je podać.
 
Ja też korzystam z mrożonek i mam jeszcze trochę swoich zapasów. Pracowaliśmy w ogródku do samego końca,choć pod koniec to Matys bardziej przeszkadzał niż pomagał(uciskał strasznie pęcherz). Deserki daję głównie ze słoiczków. No i soczki. Ostatnio kupuję nakterowe z BoboFruta
 
A ja w zeszłym roku nie dałam rady pracować w ogródku :( po pierwsze wyglądałam jak słoń i mój ogromny brzuch nie pozwalał mi na zapięcie butów, a co dopiero zrywanie truskawek czy wyrywanie marchwi. A po drugie upał dał mi popalić puchłu mi nogi i szukałam ukojenia w cieniu.
 
U nas piatkowa ryba sie przyjela wiec dzisiaj wprowadze malej zoltko jaja.
 
macie jakis pomysl na urozmaicenie menu maluszkow naszych? bo ja Olikowi robie zupki, kaszki..owoce daje..ale to ciagle w jednej postaci...
 
reklama
o ja mam takie pytanko: czy moge wrzucic pare swiderkow zwyklego makaronu do Stasia zupki i zmiksowac? tak w ramach akcji gluten?
 
Do góry