reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

reklama
A w mądrych programach typy "Mamo to ja" itp trąbią, żeby dawać dzieciom twaróg i ser żółty jesli dzieciaki nie chcą pić mleka, bo to zdrowe i wartościowe
 
Ja mogę kupić domowy biały ser ale co z tego jak Zuzka nie chce go jeść :angry:
za to uwielbia ...tran i żelazo tak tak mogłaby wypić pół butelki jakbym jej pozwoliła :szok:
lubi też mięso za to owoce i warzywa są beee
sera żółtego jeszcze jej nie dawałam ale myślę że za jakiś czas spróbuję
nie wiem co mam zrobić żeby polubiła mleko modyfikowane może będę jej dawać po łyżeczce jak lekarstwo żeby przekonała się do smaku ???
 
Ostatnia edycja:
Luandzia, Maciuś też uwielbia lekarstwa:baffled::-D
A czy Zuzia lubi owoce słoiczkowe lub soki? Bo jeśli tak to może rób tak jak ja: do mleka dodaję trochę tych owoców, bo Maćka ostatnio niebardzo do owoców ciągnie. A może kaszki ryżowe lubi, to może do nich dodawać trochę mleka i stopniowo zwiększać ilość. Albo rozrabiać mleko w większej ilości wody niż zalecane i stopniowo zwiększać ilość mleka.
 
Ostatnia edycja:
Ja mogę kupić domowy biały ser ale co z tego jak Zuzka nie chce go jeść :angry:
za to uwielbia ...tran i żelazo tak tak mogłaby wypić pół butelki jakbym jej pozwoliła :szok:
lubi też mięso za to owoce i warzywa są beee
sera żółtego jeszcze jej nie dawałam ale myślę że za jakiś czas spróbuję
nie wiem co mam zrobić żeby polubiła mleko modyfikowane może będę jej dawać po łyżeczce jak lekarstwo żeby przekonała się do smaku ???
a próbowałas np dodac sok malinowy do mleczka, adas uwiielbia kawę zbozową z mlekiem
 
reklama
Luandzia, Maciuś też uwielbia lekarstwa:baffled::-D
A czy Zuzia lubi owoce słoiczkowe lub soki? Bo jeśli tak to może rób tak jak ja: do mleka dodaję trochę tych owoców, bo Maćka ostatnio niebardzo do owoców ciągnie. A może kaszki ryżowe lubi, to może do nich dodawać trochę mleka i stopniowo zwiększać ilość. Albo rozrabiać mleko w większej ilości wody niż zalecane i stopniowo zwiększać ilość mleka.

Owoce słoiczkowe lubi gorzej ze świeżymi bo w chodzą w rachubę tylko jabłka i banany (czyli jabcio i baman :rofl2:) kaszki mleczne kiedyś jadła ale ostatnio jakoś nie chce lubi za to jogurty zwłaszcza z hippa
soczków nie pije bo ich nie lubi ale może znowu spróbuje jej dać bo herbatek też nie lubiła i strasznie nimi pluła ale parę razy jej dałam do popicia jak jadła bułkę i jej zasmakowało
może z mlekiem też taż zrobię że w trakcie jedzenie będę jej dawać po parę łyków może się przekona :sorry2:
 
Do góry