reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ODSTAWMY RAZEM NASZE MALUSZKI - wszystko o konczeniu karmienia piersią

reklama
karolla Zapomnialam sie zapytac czy zdaza sie jeszcze zeby twoje dziecko upominalo sie czasem o cyca?A jak teraz z wit d3?Bo ja do tej pory podawalam jedna krople ale skoro teraz dziecko je mleko modyfikowane gdzie jest tez wit d3 i tak jak moja np to je juz duzo nabialu w roznych serkach itd i do tego daje multi sanostol gdzie tez jest wit d3 to z tego co z sumowalam to w dziennej diecie tej wit jest ta dawka
 
Nie Ola już chyba zapomniała o cycu po 2-3 dniach nawet nie ma odruchu że się tuli do mnie i chce cysia! Ja wit d3 już od miesiąca nie podaję pediatra mówiła że nie musze dawać!
 
Kolejny plus dla mnie:tak: Moje dziecko poszlo spac bez cyca i nawet dzis sie o niego nie upominala:-) Co prawda przez caly dzien jej przypominalam ze cycy juz nie ma ,ze chore itd...Moze to po skutkowalo:happy: Ciekawa jaka noc mnie czeka:confused: :dry: :baffled: :cool2:Ale przyznaje sie ze zaczynam sie troche dolowac ze to juz koniec karmienia i tej bliskosci,robi mi sie przykro.....
 
kacha107Ja nic nie biore tylko jak czuje ze sie zbiera juz duzo mleka to troszeczke odciagam zeby tylko zrobily sie mietsze troche.Ale trzeba tylko troszke zeby znow nie pobudzac laktacji.Niektorzu pija szalwie ale ja nie.W dzien jak najpierw zakonczylam karmieni to tez mi sie mleka zbieralo ale sie u normowalo takze teraz pewnie tez tak bedzie.
 
3 dzien bez cyca.Witam po pierwszej przespanej nocy od 15 miesiecy! Moje dziecko tylko raz sie obudzilo po 3 rano,sama sobie wziela niekapek,napila sie i poszla spac za.Kolejna pobudka byla o 7:30 rano!!!!!Nie szukala wcale cyca.Normalnie szok!
 
Wow Iwonka gratulacje ! U nas też nocka przespana w sumie to zaspana zawsze dziecko budziło się po 6.00 na cyca a dziś usłyszałam gadanko w jej łóżeczko po 9.00 rano - żyć nie umierać :-)

Kacha ja przez 3 dni musiałam trochę odciągać bo byłam jak Pamela ;-) za to teraz moje piersi wróciły do swojego rozmiaru B - w końcu moge nosić staniki sprzed ciąży !
 
reklama
Iwonka! Co ja widzę?!!! Udało Ci sie!!! Jestem pełna podziwu. Nie było mnie trochę na forum i to jest akurat pierwszy wątek który przeglądam.

Ja niestety stoję w miejscu, czyli 2 karmienia nocne jeszcze mamy. Trochę się boję teraz odstawić jak tyle chorób krąży.
 
Do góry