reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
hej Babolki kochane,
kazda widze kapuche na swieta gotuje, ojojoj, bedzie sie dzialo potem, bedzie......tyle bakow popuszczanych, ze ho!ho!

Ja sie wybralam na miasto kupic prezent mojemu kochanemu, kurde wydalam, ale kupilam. Jeszcze na dodatek musialam pol miasta okrazyc, zeby zaparkowac, bo tu roboty drogowe, tam brak miejsc i tak zaparkowalam tak daleko, ze lepiej bylo autobusem jechac!:wściekła/y:

Poza tym jestem padnieta! ;-)
 
gatto gdzie z tą pipką tyle latasz,co?Nie miałaś się troszkę oszczędzać?
anulka Ty wariatko kochana;) Ja sobie nie moge podrygiwać,bo każdy gwałtowny ruch= masakra żołądkowa:(
 
Kupilam koszule i krawat hahahahaha, niezbyt to oryginalne, ale moj pracuje w banku i takie rzeczy sa przydatne:tak::tak:

Emka pomiedzy jednym a drugim podrygiem gotuj bigos!:-D
 
gatto nic mi nie mów,ale właśnie w czwartek musze go ugotować...Męża wysyłam po zakupy,bo u rzeźnika bankowo nie dałabym rady...na samą myśl juz mi się cofnęło...ja pierdu!
 
hahahha, tez chce robic bigos wlasnie, ale chyba sie zabiore za niego jutro lub we czwartek, troche zamroze, reszte zjemy:) musze tylko eMa na zakupy zabrac, bo ja nie moge dzwigac. Chcialam jeszcze zrobic golabki, ale nie wiem czy mi wystarczy sily, bo jednak powinnam sie oszczedzac.
 
Troche koncentratu dodaje, ale tylko dla zmiany koloru coby nie byl taki blady:) I raczej daje chude mieso, kurczaka, ale tez kielbaske (mam zamrozona, bo tu nie ma) Pytalam dziewczyn na innych watkach jak robia i daja pol na pol kapuste kiszona i swieza, ja tez tak lubie i jedne daja sliwki suszone (ja tego nigdy nie robilam, ale moze dodam kilka) i grzyby suszone mam, tez dorzuce. Czasem dodawalam tez pieczarki, ale swiateczny to musi byc z podgrzybkami suszonymi:tak:
 
reklama
Do góry