reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Ja zawsze robie z samej kiszonej kapusty,tylko raz mieszałam z białą,ale jednak to nie to samo. Do tego podsmażam kiełbasę,boczek,czasami mięsko łopatkę,lub karkówkę. Dorzucam podgotowane grzyby suszone,trochę czerwonego winka (alkohol wyparuje) i też czasami śliwki suszone. Dodaje dużo koncentratu bo lubie bigoś z konkretnym kolorkiem,blade mi nie smakują. A jak zostanie mi kapuchy to zrobię wigilijną kapustę z grzybami.
 
reklama
Nooooooooo, jutro 30tka, ale jaja!!!

Emka taki bigos jak twoj tez lubieeeee, ale ja musze dodac troche slodkiej kapusty bo moj nie zje kwasnego bigosu.....taki delikatny mi sie trafil.

Wiercipietka sie kreci, ide cos zjesc :)
 
anula ta piosenka jest superasna.mam ustawiona jako dzwonek w tel:-D.z aluska tancujemy przy niej,zawsze tak zaciesza,ze szok:-).gatto no ty tam wiesz bez szalenstw:eek::-p.bigos mniam,mniam...mmmm....za golabkami jakos bardzo nie przepadam,ale zjem.karpika lubie i pierogi.matko za nie to bym sie pokroic dala:tak:.

jak zadnej nie bylo na odskoczni to nie bylo,a jak wlazlam to obie debatuja nad czym??? no nad jedzeniem wiadomo:-D.kobietki tu brak i lenki z ich przepisami.hop,hop gdzie sie podziewacie??? lenka pewnie gotuje,a kobietka ma gosci:-).

ja w tym roq nic nie gotuje wszedzie jedziemy na gotowe:-).
 
Ja obiad swieteczny ide do tesciow, ale tam zapodaja lasanie i heja! Tutaj swieta sa w ogole jakies takie malo swiateczne:baffled: Za to sobie cos porobie w domu, coby choc popachnialo vel posmierdzialo kapusta i cynamonem (oczywiscie nie w jednym czasie)
 
reklama
Gatto - wy macie brzuszki a ja sobie muszę kiecką braki zrekompensować :-D Mam tylko nadzieję, że końca świata nie będzie, bo się wścieknę!
 
Do góry