reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Cześć laleczki:)
Martyna suwaczek ciążowy masz na samym końcu i zawsze się chowa,a tu już prawie 22 tc:-) Jak się czujesz?Wszystko ok?Bez komplikacji?
Kłaczek jak tam?Jest ta siorka dla Karola???:-)
Gatto :-p:-p:-p
Czarna ja póki co też bez konkretnych objawów ciążowych,chociaż czasami mnie dziwnie zemdli,ale może to przez moje miksowanie jedzenia;))) Co nam zostało...oby do pierwszej wizyty i mega pozytywnych wieści:-):-):-):-):-)
Zjolka już pogodzona??;-)

Tak dziekuje,wszystko ok a dzisiaj widzialam Jozika w 4D uff az sie poryczalam;)
Nie wiem czy gratulowalam Emka ale gratuluje i powodzenia!!!
 
Hej dziewczyny:) A ja mam dzisiaj ginia po 16 i już mam bajzel w głowie...Mam stracha,że dzisiaj bedzie ok a za kilka dni powtórka z sierpnia...ech szkoda,ze my aniołkowe już nie potrafimy beztrosko przeżywać ciąży...
Buziaki,miłego dzionka
 
Emeczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Zjolka, no tu masz racje - na geriatryczkach juz wiekszosc rozpakowana i tematy wiodace sa z kategorii zupka kupka. Mnie sie szuka najlepiej na gg - 2258016, a i tam bywa ze komp idzie a mnie nie ma. :D Co do Clexanu, to Ty masz go brac ze wzgl. na ciaze, mnie kazali ze wzgl. na mnie - po prostu maja program zapobiegania zakrzepicy u ciezarnych i jak ktoras spelnia 3 warunki z listy to kaza sie kluc, a przy porodzie zakladaja takie smieszne biale podkolanowki. Mnie tez probowaly zalozyc bidulki... Probowaly.
Emka, nie stresuj sie! Ty sie ciesz ze juz masz gina bo ja dalej nie wiem czy w koncu jestem w ciazy czy nie.
 
reklama
Do góry