reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Jestem. Więc tak-wszystko ładnie zagnieżdżone,wygląda ok,ale tak jak sądziłam ciąża jest młodsza niż ta liczona od ostatniej @. Jest gdzieś na 4t4d. Dlatego beta mi wtedy nie wyszła i dlatego w 29dc miałam ledwo co widoczną drugą kreche na teście.
No i jak mam teraz patrzeć na mój suwaczek?Zostawić go tak czy wyliczyć inną datę?
Dzięki za kciukasy :))) Kochane Wy moje:)
 
No to będę musiała pokombinować z jakąś datą;) No nic-dwa tyg do kolejnej wizyty i się okaże jak to dalej wygląda,czy serduszko już bije...Nie mam dzisiaj mocy z tych nerwów:(
 
Emka - super wieści! ja bym suwaczek na razie zostawiła (nie żebym nie wierzyła, że potrafisz go zmienić;-);-);-)). dwa tygodnie szybko zlecą i będzie już serducho!!!
 
emcia no na pewno nie dziwię się każda wizyta będzie związana ze stresem ale teraz możesz odetchnąć i się relaksować;-) będzie dobrze musi być:tak::-)jakieś objawy się u ciebie odzywają?
 
Ostatnia edycja:
Emka no patrz, mnie nie bylo, a tu kciuki byly za ciebie i wizyta i wszystko!!!!! Ja bym suwak zostawila, a jak pojdziesz za 2 tyg to moze byc jeszcze inaczej i wtedy Zjola spokojnie ci go zmieni hahahahaaha:-D:-D W kazdym razie slonce moje jestem cala szczesliwa, ze wszystko dobrze wyglada, ze zarodeczek jest i na pewno dalej tez bedzie dobrze tylko nie lataj z taczkami ja cie prooooosze!!! Wierze, ze bedzie dobrze i trzymam kciukasy!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja robie ptysie bo jutro moj eM ma urodziny:-):-)
 
Emka - no to ciąża potwierdzona :-) Teraz trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, nie ma innej opcji!:tak:

Kłaczku - wyobraziłam sobie Ciebie w tych kolanówkach :-D

Gatto - prześlij jednego ptysia :sorry: No i wszystkiego najlepszego dla małża!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry