reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
zjolka fotki rewelacja:))) Wyglądasz zajebiś...:))) Szacun kobieto,ja pewnie ledwo bym wsiadła na taką maszynę a juz bym pod nią leżała jak gamoń:-D:-D:-D
Miłego dzionka dziewczynki:))
Ja dzisiaj musze się jakoś zrelaksować tak wkur... dzień wczoraj miałam:(
 
Emcia - a myślisz, że co ja robiłam na kursie prawa jazdy :-D Też leżałam, byłam upadłym kursantem i to nie raz a jak kupiłam tą maszynkę to też na początku zaliczyłam glebę parkingową i złamałam klamkę od sprzęgła :-D. No ale teraz idzie mi całkiem nieźle, już nie leżę tylko jeżdżę. Wczoraj trzasnęliśmy 200 km.
A czym ty się wczoraj tak ...?
Mnie już przeszło, ale M chyba zauważył, że przegiął bo wczoraj miałam kawę i śniadanie do łóżka a wieczorem kolację zrobił, no szał ciał i uprzęży!
 
Ostatnia edycja:
Kłaczku - uważam i naprawdę nie szleję. Nawet w korkach wczoraj w Wiśle staliśmy, bo ja się nie czuję na siłach lawirować pomiędzy samochodami. Jedziemy sobie spacerowym tempem. Średnia ok 80 km/h, tylko na autostradzie pozwoliłam sobie na 120. No a udać to by się nam mogło. Ja nawet dwa jajka miałam wyhodowane na Clo w tym miesiącu, ale czy coś z tego będzie? Teraz biorę Akard a potem mam brać Clexan. Ty też Karolka na Clexanie wyhodowałaś nie? :-D

Angel - no pewnie tobie też ma się udać :tak:. W końcu w kupie siła :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry