reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Cześć dziewczynki:)) A ja dzisiaj zostałam obudzona przez niezapowiedzianych gości...myślałam,że krew mnie zaleje...W biegu się ubrałam,włosy zmasakrowane,zero makijazu...do tego zero choćby ciasta do kawki...no co zrobić,niektórzy nie mają wyobraźni...Przynajmniej o obiad nie musiałam się martwić bo przywieźli ze sobą:))) Tak więc zaraz robie sobie kawkę,bo coś zmemłana jestem i pomyślę co będę dzisiaj robić...bynajmniej nie sprzatać,bo mi się nie chce;)))
Buziaki,miłego popołudnia. U nas piekna pogoda:)))
 
reklama
A ja się dzisiaj pożarłam z M i nawet pogoda nie jest w stanie oprawić mi humoru.

Kłaczku - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wydał prawie ostatnie pieniądze na kurtkę snowbordową! Tak się wściekłam, że pojechałam do sklepu i wydałam 200 zł na ciuchy i ciekawe jak dotrwamy do pierwszego. Cholera o mnie to on nigdy nie myśli a ja sobie wszystkiego odmawiam. Koniec z tym!
 
No Zjolka to faktycznie kara mu się należy!!Zemsta idealna,nie miej wyrzutów,że też wydałaś ostatnią kasę. Ja tak mam,że zawsze myśle o wszystkich tylko nie o sobie,jak idę do sklepu,a często się to nie zdarza,bo jestem unikatem i nie lubię zakupów...to zawsze najpierw kupie coś dla M a później grosze mi zostają,żeby dla siebie coś znaleźć:( A jak już jestem w sklepie to pół godziny zastanawiam się czy warto daną rzecz wziąć za taką cenę,bo przyzwyczajona jestem kupować tanie rzeczy,nie bawię się w wypasione marki i gówniane metki. I bądź tu babo oszczędnym;) Ostatnio pożałowałam sobie na fryzjera,do którego i tak chodzę tylko stopniować włosy,bo farbuję sobie sama-a mój M bardzo odpowiedzialny po raz drugi dał się złapać policji w tym samym miejscu za brak pasów i kolejna stówa poszła się je...! Bo to taki cholerny wyczyn,żeby zapiąć pasy jak się wsiada do auta,albo powiedzieć kumplowi,który dzwoni w czasie jazdy i gada o meczu: słuchaj,zadzwoń za godz jak będę w domu,bo prowadzę...Po co...lepiej dostać kolejny mandat...
No niestety z dziadami tak bywa...
 
Ojoj, jakie tu problemy! Na szczescie ja wydaje malo, a moj eM jeszcze mniej. Teraz za to troche oszalalam i wole cos dla Gattinki wziac niz dla siebie. Tez nie lubie zakupow, a juz szczegolnie wyprzedazy nienawidze, no i okresu swiat, bo w cholere ludzi zawsze.

Klaczku kurcze teraz doczytalam!! Jak sie sprawy maja, kiedy testujesz??? trzymam kciukasy!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry