reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
I tak cie kofffam Emka!!!!:-D nawet z sina dupa i zmowa z moim wlasnym dzieckiem, uwazaj, jak ja z twoim pogadam :)

Generalnie to tez jestem do niczego.....jakas taka....bleeee
 
Mogło by już przestać uciekać, ja nawet dam się postraszyć i zgadzam się na zmowę :tak:, no chyba, że to w przyszłości odszczekam :-D jak nie prześpię kolejnej 358-mej nocy :shocked2:
 
Dzieeeń doooobryyyyyyyyyyyyyyyy Dziewczyny :) no to wczoraj poszalałyście i padłyście jak kawki,jedna zmeczona probami trafienia stopą do nosa inna charnięciem się w dupkę:tak:no i jak tam dziewczyny ?ja już kończę kawkę.Dziś maż zaskoczył mnie,zrobił śniadanko,nawet nie wiem kiedy wyszedł pojechał po świeże pieczywko .obudził mnie szum w kuchni wychodzę a tu kanapeczki i kawka,herbatka i ciasteczko do kawki.:)kochany
A jak u Was sobotni poranek :-D
 
reklama
hej kochane:-) nisiao oj ty nie dobra :-D:-D:-D prawdę mówiąc to trochę poćwiczyłam czy faktycznie sie podrapię:-) też popijam kawkę;-) kłaczuś trzymam mocno za II &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& emicia,zjola wstawać a nie mi tu wczoraj gadu gadu a teraz śpią:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry