reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

jestem wreszcie , nie być tu 2-3 dni to potem zaległości jak diabli....

Anastazja , powiem ci ,że T czeka na wizytę u lekarza i oficjalne potwierdzenie , że z ciążą jest ok , wtedy zacznie przeżywać , dziewczyny nie wiedzą i nie będą wiedzieć jak najdłużej się da , związane jest to z tym , że mają kontakt z Exem i jego rodziną , a ja nie chce żeby oni wiedzieli. A wiesz , jak jest dzieci to zaraz się pochwalą. Idę do lekarza w srodę , jestem już umówiona. Narazie będę pracować , robię wszystko żeby mi przedłużyli umowe , bo akurat jak na złość kończy mi się 30.11 , więc się trochę denerwuje taką sytuacją.
A na słodycze to nie patrze , wcale mnie nie kuszą:laugh2:

Oj Wy wariatki ! poczytałam i uśmiałam się z Was :)
Zjola , to sę teraz ciuchy poprzymierzaj w domu przed lustrem i się naciesz nimi :) wieczorem się oboje z tych fochów pośmiejecie .

kłaczek , &&&& coby nie przylazła i oby Karol miał Zośkę :)
 
reklama
Cześć laleczki:)
Martyna suwaczek ciążowy masz na samym końcu i zawsze się chowa,a tu już prawie 22 tc:-) Jak się czujesz?Wszystko ok?Bez komplikacji?
Kłaczek jak tam?Jest ta siorka dla Karola???:-)
Gatto :-p:-p:-p
Czarna ja póki co też bez konkretnych objawów ciążowych,chociaż czasami mnie dziwnie zemdli,ale może to przez moje miksowanie jedzenia;))) Co nam zostało...oby do pierwszej wizyty i mega pozytywnych wieści:-):-):-):-):-)
Zjolka już pogodzona??;-)
 
Czarna - to się nie przyznawaj aż do 1 grudnia, nigdy nie wiadomo, niby szef spoko a później się wszystko okazuje , brzuszek jeszcze nie będzie widać, i oby nie męczyły Cię mdłości do tego czasu:tak: ahhh no tak , dzieci to paplaja zawsze, a najbardziej jak im się powie żeby nie mówiły :-D zakazany owoc ....:-)
zjola, emka - Ja też nie lubię zakupów, najlepiej mi wychodzi na allegro :sorry2: a jak idziemy do sklepu to mąż kupuje spodnie za 100 a Ja myślę czy 50 zł na spódnice to oby nie za dużo, bo na allegro podobną widziałam za 15 :-D
zjola - to pochwal się co kupiłaś, 200 pln to nie przelewki- 1/5 najniższej krajowej :-)
kłaczek - i jak tam ? Trzymam kciuki za test :-)
Ja na stare lata , postanowiłam się uczyć , zapisałam się do szkoły policealnej, a żeby nie było mi smutno samej wstawać w weekendy to i męża zapisałam :-D za 2 lata jak dobrze pójdzie będę technikiem rachunkowości :-p ale przez to że się odzwyczaiłam od zajęć i pisania długopisem to boli mnie teraz prawa ręka, wczoraj od 8 do 18 były zajęcia io 19:30 już padłam i spałam do 7 rano :szok::confused2: mam nadzieję że się później przyzwyczaje :happy2:
 
heja kochane:-) zjolka wyglądasz super taka zgrabniutka babka na takim bydlku nie wierzę:-D:-D motor ekstra mój O by się posikał żeby na takim pojezdzić:-):-D
 
zjola - toż zaszalała z tym cyckonoszem :-p ale jak ładny i seksowny to i stówy nie szkoda :tak:;-)
ślitaśnie wyglądasz, zgrabna, młoda , ahh o dowodzik przy kupnie piwka nie pytają? ;-)
 
kłaczek trzymam mocno za II &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

zjolka za ciebie również &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry