reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
przepraszam ale ja tak z duzego doskoku bo obiad mi z garnkow ucieka i dzieci trza pilnowac co by chaty z dymem nie puscily albo jej nie rozebraly na czesci pierwsze :D

i oby tak do samego konca Slonce :) bedzie gites :D
 
Witam!!! Ja już po wizycie u adwokata i powiem szczerze ze wszystko rysuje się dobrze:-) czyli cala sprawa związana z mieszkaniem to tylko formalność;-) niestety troszkę kosztowna no ale cóż damy radę. Dzień miną mi calkiem dobrze:tak: jutro idę pilnować mojej 1,5 siostrzenicy bo siostra wybiera się do fryzjera i bardzo się ciesze na dzień z małą:-).
Lilijanko jak malutka się czuje??? Kaszelek przechodzi???

Miłego wieczorku wam życzę i do jutra!!!
 
Hej dziewczyny, Lila super, że idzie po myśli, miłego dnia z siostrzenicą - masz przechlapane, te setki pytań w tym wieku, ale to takie szczęśliwe, radosne przechlapanie, tak jak tylko 1,5 latek potrafi :laugh2:

Kaszelek nie chce ustąpić do tego dochodzą górne ząbki :oo2:
 
reklama
Witajcie Kochane

nie jestem w stanie nadrobić, przepraszam

po pierwsze...

Ewelinko ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!! Popłakałam się ze szczęścia jak zobaczyłam. Trzymajcie się kochani !!!


Danusiu całuję ogromnie moocno :*

Madziu, Martuś, Gabrysiu, Wiolu
pozdrawiam gorąco :)

po drugie żyję... ale co to za życie...

Trzymajcie się dziewczynki
 
Do góry