reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Cześć laski :-)

a u mnie całkiem calkiem, troszkę mnie boli gardło i mnie to martwi:sorry:
a Ty już ze swoim M:rofl2::rofl2: cudnie, tylko szkoda, że tak daleko:sorry:

Kochana to szybko lecz się obowiązkowo ale tylko domowymi sposobami, żadnych leków :tak: no i czekam na wieści ;-):tak:

uważaj na siebie i zrób sobie herbatkę z cytryną i miodem:tak:
powiem ci że mi przeszkadza odległość do Polski, tymbardziej że mi zlikwidowali bezpośredni samolot do Łodzi:-( i teraz mam do Poznania lub Katowic:-(

Ja też jeszcze w szlafroku ale ubierać się nie chce ;-) Z tymi lotami to faktycznie kiepsko bo czeka dodatkowy dojazd.:tak: wracasz jutro do pracy? Czy jeszcze wolne?

A ja dziś zostaje porwana na jakiś spacerek co gdzie i jak nie wiem jeszcze, potem gril, piwko się już chłodzi.....wspaniały dzień dziś będzie ;-):tak::-)

Miłego dnia kochane i duuuuuuuużo słoneczka.
Buziole
 
Ostatnia edycja:
reklama
Danulka witam:-)
Wybraź sobie że caly ten tydzień siedze w domu bo w pracy zastój i długo mnie nie było więc troche zaczynam się martwić czy nie zostane na lodzie:szok::wściekła/y:
Jedyny plus to że mam dużo czasu na sprzatanie:-pi przygotowania do świat bo najprawdopodobniej wpadną do nas znajomi z Londynu:-)

Marti tak mnie poganiali a sami jeszcze się szykują więc spacerek się odwleka:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej hej kochane...My też dzisiaj wybieramy się na spacer, tylko ze o 17 mecz wiec malz zasiada przed TV niestety..Przesylam wam wszystkim cieple buziaczki...!
 
ja też uwielbiam buty:-) nic tak mi nie poprawia humoru jak nowa para:tak: Daj znać co zakupilaś:tak:

karola co u ciebie? M nadal chory? Kiedy masz wizytę u gin?
cześć maluszku ja tez tylko na chwilkę bo idę obiadek robić :-):-)po pracy do ginka słoneczko idę jutro ale do innego tam gdzie kumpela chodzi bo on podobno daje skierowanie na badania jak bym miała skierowanie chociaż na połowę badań to by było super:-):-). Do bas bodeckiej chce zadzwonić w tym tygodniu i umówić się na wizytę zobaczymy co powie:-).
A mężuś niestety nadal chory wczoraj byliśmy u lekarza po antybiotyk:-:)-:)-:)-(.
Pozdrawia kobietki później jeszcze zajrzę do was:-):-):-)
 
Hej hej kochane...My też dzisiaj wybieramy się na spacer, tylko ze o 17 mecz wiec malz zasiada przed TV niestety..Przesylam wam wszystkim cieple buziaczki...!
Olu dziekuje za buziaczka i również pozdrawiam cię gorąco:tak:

A cio tam magdalenko u ciebie ? W wielkim świecie słychać:-):-):-):-):-)
Co to za wielki świat:-p Sheffield jest mniejsze od naszej Łodzi, dzisiaj bylam w ogrodzie botanicznym i karmiłam wiewiórki:-):-):-)
 
reklama
Do góry