reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Danulka ja też bym chciała walczyć z oknami a ja walczę z klientami:-):-) pozabjiam ich kiedyś:-) raz z mnie babka wyprowadziła z równowagi gdyby nie klienci co stali obok to bym jej walnęła w ryja tak mnie zezwała a to nie była moja wina za koleżankę mi się oberwało:-) no ale cóż z ludzmi tak jest niestety.
Jeszcze pół godzinki i do domku w końcu:-) odpoczywać a później z mężusiem do lekarz bo zaniemówił mój biedaczek chory jest:-( i chyba mnie powoli zaraża bo gardziołko mnie boli.
 
reklama
Danulka kochanie jak dzisiaj umyjesz okna to bedziesz miała już spokój, ja też musze umyć ale do tego potrzebna mi drabina:szok::tak:
Ja bylam z siostra na zakupach a teraz się obijam, chłopaki rozpalają grilla więc sezon grillowy rozpoczęty:tak:
Pozdrawiam was gorąco:-);-)
 
O a Ty juz w domku? ;-) Nareszcie przy ukochanym :tak: Ja ostatni tydzien mam tragiczny, na nic nie mam czasu no i jeszcze w weekend szkoła a w domu remont ach....
a zaraz lecimy do mojego braciszka na drineczki :-D tudzieć wódeczkę jak kto woli hi hi
 
Witam kochane:tak:
wczoraj nie pisalam bo bylam wykończona podrozą, dotarłam cala i zdrowa:tak:
pozdrawiam was gorąco:-)


Fajnie Magdusiu, że juz po wszystkim i ze juz jestes ze swoim ukochanym...I dobrze ze sprzatania nie ma za duzo..

czesc Anetka :-) ja wstalam o 14 ale goraczke mam :-:)-:)-(

Jak się czujesz kochana? Mam nadzieje ze jest lepiej.. :** dla Ciebie

przyszła mamusiu widzę że straciłaś aniołka dwa dni po mnie:-( ja poroniłam 10 grudnia.

Straciłam syneczka 12 grudnia, 6 dni po ślubie...
Przykro mi z powodu Twojego nieszczęścia :*
 
A tak od siebie chciałam dodać że od piatku rana miałam awarię laptopa..I było źle..Prezentacje skonczylam robic w czwartek i...nie zgralam jej nigdzie.W piatek rano odpalam kompa - jest ok..Probuje odpalic o 11 i jest KAPUT!!!! Masakra..Histeria - eh dużo by gadac...Ale dalam rade..Pierwszy dzien szkolenia wypadl super - nie spodziewalam sie ze tak szybko uda sie nawiazac kontakt..Bylo ekstra!!
Dzisiaj moj kochany mlodszy brat reaktywowal mojego kompa i juz jestem z wami...:)
 
Karola ja podziwiam wszystkie osoby kóre mają kontakt z ludżmi jak ja bym miała to szybko zabrakłoby ludzi na świecie, nie mam cierpliwości. Jak mężuś coś poważnego? Kuruj się na zapas co też Cię nie rozłoży ;-)

Madziula okna już umyte ;-) my jutro zaczynamy sezon grilowy ;-) udanego grilowania i nie szalejcie za bardzo bo mi żal będzie ;-)

Angelka ależ smaka robisz. Ciekawe czy jutro główka będzie bolała :szok::-D

Aneta, Marti, Ola imprezujecie dziewczyny czy jak? :-D Gdzie jesteście jak Was nie ma :szok::-D:-D:-D:-D:-D

A ja padam na twarz okna umyte, firany wyprane i zasłony też wsio powieszone, umyty balkon, posaine kwiaty i reszta ;-) umyte podłogi i kuchnia a ja mam dość uciekam leżeć bo sił na nic nie mam....bużiole dla wszystkich i miłego weekendu kochane :tak:
 
Dziewczyny mam sposób na większą ilość cytatów na raz w odpowiedzi haaa !!!!!

Widzicie w okienku na na forum? tego plusa ? Na dole w prawym rogu? klikacie w tylu okienkach które chcecie cytować i robi się na czerwono minus i na odpowiedzi i już :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ale numer, że ja na to wcześniej nie wpadłam. Próbujcie :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
A tak od siebie chciałam dodać że od piatku rana miałam awarię laptopa..I było źle..Prezentacje skonczylam robic w czwartek i...nie zgralam jej nigdzie.W piatek rano odpalam kompa - jest ok..Probuje odpalic o 11 i jest KAPUT!!!! Masakra..Histeria - eh dużo by gadac...Ale dalam rade..Pierwszy dzien szkolenia wypadl super - nie spodziewalam sie ze tak szybko uda sie nawiazac kontakt..Bylo ekstra!!
Dzisiaj moj kochany mlodszy brat reaktywowal mojego kompa i juz jestem z wami...:)

No moja droga jestem z Ciebie dumna :tak::-)
 
reklama
:szok: ja jestem gapa, że wcześniej tego nie wyłapałam i trzeba się było tyle czasu męczyć kopiowaniem :-D:-D:-D:-D:-D

Zmykam kochane papa
 
Ostatnia edycja:
Do góry