reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

O a Ty juz w domku? ;-) Nareszcie przy ukochanym :tak: Ja ostatni tydzien mam tragiczny, na nic nie mam czasu no i jeszcze w weekend szkoła a w domu remont ach....
a zaraz lecimy do mojego braciszka na drineczki :-D tudzieć wódeczkę jak kto woli hi hi
Oj asiu to dzisiaj bedzie kacyk:tak: kuruj sie jogurcikiem:-D:-)

A tak od siebie chciałam dodać że od piatku rana miałam awarię laptopa..I było źle..Prezentacje skonczylam robic w czwartek i...nie zgralam jej nigdzie.W piatek rano odpalam kompa - jest ok..Probuje odpalic o 11 i jest KAPUT!!!! Masakra..Histeria - eh dużo by gadac...Ale dalam rade..Pierwszy dzien szkolenia wypadl super - nie spodziewalam sie ze tak szybko uda sie nawiazac kontakt..Bylo ekstra!!
Dzisiaj moj kochany mlodszy brat reaktywowal mojego kompa i juz jestem z wami...:)
Olu to teraz mamy profesjonalnego szkoleniowca na BB:tak:

Dziewczyny mam sposób na większą ilość cytatów na raz w odpowiedzi haaa !!!!!

Widzicie w okienku na na forum? tego plusa ? Na dole w prawym rogu? klikacie w tylu okienkach które chcecie cytować i robi się na czerwono minus i na odpowiedzi i już :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ale numer, że ja na to wcześniej nie wpadłam. Próbujcie :tak::tak::tak:
Danulka ty spryciaro, jesteś WIELKA!!!!!!

Ja dopiero wstalam i jeszcze siedze w szlafroku:-) grill wczoraj się udał było kupe smiechu, juz zapomnialam jak jest fajnie gdy niespodziewanie wpadają znajomi, tego mi brakowało:tak:
Pozdrawiam was kochane:-)
 
reklama
uważaj na siebie i zrób sobie herbatkę z cytryną i miodem:tak:
powiem ci że mi przeszkadza odległość do Polski, tymbardziej że mi zlikwidowali bezpośredni samolot do Łodzi:-( i teraz mam do Poznania lub Katowic:-(
 
reklama
Do góry