reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Emy zycze Ci dlugiej i nudnej ciazy:)
Dla rodzinki zdrowka. U mnie tez maz najbardziej chory:(Cholerna grypa:(

Bett...juz na polmetku:)Serce sie cieszy ,ze powitamy kolejne forumowe smyki:)

Kwiatuszku z takimi fluidami raz dwa dogonisz dziewczyny:)

Gatto ukochaj ta mala madrale:)Dopiero co z porodowki wysylalas mi fotke malej a to juz dwa lata...
 
Hej dziewczyny wpadam z pozdrowionkami po dlugiej nieobecnosci ;-)
Dla starajacych sie przesylam moc fluidkow ciazowych a dla zaciazonych nudnawej i spokojnej ciazy ;-)
Emy kochana gratuluje fasolinki kochana ;-) zdroweczka dla was!
 
Emy , No miód na moje serce ten suwaczek :) &&&&&&& jak stąd do Ciebie

Sabrina , a ty to gdzieś się uchowała przez te 36tc ? Opowiadaj co u ciebie , jak Sami , jak maleństwo , kiedy termin i kto w brzuszku ?????

Milan się co 15 min rozbiera .... zdejmuje rajtki , odpina body i zdejmuje pampka :baffled: z gołą dupą ucieka i sika jak go nie zdąże ubrać , no ręce mi opadają .....
 
czarna no bylam tu i tam i sporo sie dzialo u nas a na BB jakos tak czasu nie bylo czasem wpadalam przelotnie i podczytywalam was :-) Ja wkoncu sie zdecydowalam i zrobilam se prawko wiec od listopada jestem kierowca z czego sie bardzo ciesze ze udalo mi sie przed porodem przy dwojce dzieci bedzie mi latwiej ;-) samopoczucie ok,ciaza przebiega super,bobas mi nie dokucza ale jest bardzo ruchliwy no i bedziemy mieli drugiego synka :-) termin mam na 11-03 ale bede miec cesarke wiec synka przywitamy jesli dotrwam 4-03 :-) Sami to rozbujnik maly i madrala, powoli sie rozgaduje i miesia 3 jezyki naraz ale i tak najczesciej uzywa angielskiego potem polski a najmniej tatusiowego :-) zaczal nawet pokazywac pazurki i pyskuje czasem :-) z braciszkiem czasem pogada pobawi sie autkami z brzuszkiem,jest kochany.Jestesmy odpieluchowani w dzien z czego sie ciesze bo bedzie mniej do przebierania od marca :-)
A Twoj Milan to niezly artysta hehe widac ze sie przy nim nie nudzisz :-D
 
emy u mnie na razie lipa... Po drugiej stracie kręcę się w kółko z badaniami. Poza tym raczej bez zmian.
bett psiunia dokucza na całego;-) Nie mam sumienia wyrzucać go na mróz, na spacery z nim raczej czasu nie mam, a w domu mu trochę nudno... Za to załatwiłam mu przyjaciela w postaci kota:-D Jak zaczną nieraz razem szaleć to pomaga tylko opieprz od m, albo ochłoda za drzwiami:-) Ale za nic nie oddałabym moich futrzaków. CZasami mam wrażenie, że rozumieją więcej niż ludzie... Zwłaszcza gdy jestem w kiepskim nastroju, a one przychodzą do mnie i każdy tuli się z innej strony. A jak tam szef? Szczęsliwy pewnie nie jest?
czarna ale sie uśmiałam z tego twojego łobuziaka.
 
Czesc Wszystkim:))
Zagladam tutaj,podczytuje ale wiecie jak jest,dyskusje tocza sie slabiutko.Moze teraz cos sie ruszy dzieki naszym nowym Ciezarowkom:)
Bet, Emy:) ogromne gratulacje:)) naprawde serce sie cieszy jak sie slyszy takie wiesci:)) I fajnie,ze juz,ze tak szybko,nie ma co sie odzwyczajac:p Dwojka sie szybko odchowa i wtedy sobie odpoczniecie:)) Sabrina dla Ciebie rowniez gratulacje,Ty juz niedlugo rodzisz:)
Jestem pewna,ze niedlugo bedzie wiecej dzieciakow,slychac to i owo o staraniach:))
Ja tylko czekam na Emke,bo tak cicho siedzi,nic nie mowi az tu nagle pewnie wyskoczy z radosna nowina:))
Od razu mowie,ze u mnie juz chyba koniec ale to nie jest wybór,tak sie po prostu ulozylo w zyciu...Nie dam rady przezyc kolejnej ciazy ale mysl o jeszcze jednym dziecku ciagle chodzi mi po glowie.Jakos trzeba sie z tym pogodzic,zaczac robic kariere czy cos...:blink:

Zjola witaj,milo Cie zobaczyc po dlugiej nieobecnosci.

U mnie w sumie bez wiekszych rewelacji.Ostatnio intensywnie ucze sie jezdzic samochodem.Zdalam prawo jazdy ponad rok temu ale nie jezdzilam,teraz wracam do tematu,jezdze z instruktorem i idzie mi kiepsko,mozna sie zalamac...Nie wiedzialam,ze to takie trudne bedzie dla mnie.Glownym powodem jest stres,jak sie zdenerwuje to koniec-przestaje myslec,wpadam w panike.Nie wiem kiedy sie naucze jezdzic ze spokojem,z opanowaniem...nie wiem.Musze sie nauczyc,bo od wrzesnia wracam do pracy,dziecko do przedszkola trzeba bedzie odwozic,ja tez pewnie nie znajde pracy w okolicy.Z autem szybciej,sprawniej mozna wszystko "ogarnac",zrobic po drodze zakupy itp.Jeszcze dluga droga przede mna.
A Ola - zaczela mowic nagle z dnia na dzien,od razu calymi zdaniami,wczesniej tylko kilka slow wypowiadala,teraz buzka jej sie nie zamyka.Budzi sie i od razu mowi mi "dzien dobry",usmiech na buzi,gleboki oddech i zaczyna swoje historyjki-albo streszcza mi bajki albo przezywa jakies wydarzenia z poprzedniego dnia i pozniej tak caly dzien,nie przestaje mowic:))Recytuje dosc dlugie wierszyki,spiewa piosenki,maluje farbami,lepi z ciastoliny- bardzo lubi takie zajecia.We wszystkim mnie nasladuje:) Biega po domu i mowi "gdzie jest moja kosmetyczka":rofl2:
Kiedys wziela flamastry i tak sobie brwi pomalowala,ze nie moglam jej tego zmyc.Lubi mi pomagac w kuchni,np robi mi paluszkiem dziurki w kluskach slaskich:)) Na zakupach mi przypomni czasem co mam kupic.Kochane dziecko,caly czas usmiechnieta,przytula sie do nas i mowi"kocham mame i tate":))
Piszcie wiecej co u Was slychac,jak dzieci,co Wy porabiacie,kto sie do pracy juz wybiera?
Ja nie mam pracy do ktorej moge wrocic,musze szukac czegos nowego.Pozdrawiam!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniolkowamama super ze Ola taka wygadana. Ja sie nie moge doczekac tego momentu. Narazie Ali mowi kilka slow i po swojemu prowadzi dyskusje. Dlaczego nie chcesz sie starac o kolejne dziecko? Cos z twoim zdrowiem nie tak?
Nie stresuj sie tak za kierownica, nie ma powodu. Jazda samochodem to fajna sprawa. Stres ci nie pomoze, na luzie popelnia sie mniej bledow
 
Do góry