reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Zjolka kochana psycholog nie gryzie...ja na Twoim miejscu już teraz bym do niego poszła,może nawet wybierzcie się we dwójkę...Ktoś z boku po wysłuchaniu was mógłby otworzyć Wam na coś oczy,cos podpowiedzieć...
Emy masz dużo racji w tym co napisałaś.Faktycznie często jest tak,ze nie ma się odwagi czegoś powiedzieć prosto z mostu...człowiek żyje z taką dziwną pustką w sercu,a drugi w nieświadomości...
 
reklama
Emy świetny pomysł, my ćwiczymy i NDT Bobath i Vojtą i po miesiącu widać efekty. Te ćwiczenia działają nie tylko na asymetrię, ale na wszystko, mała jest inna ruchowo, skończyło się darcie na brzuchu, zrobiła się jak mała ośmiornica hyhy, nie uleży spokojnie w łóżeczku, obraca się, ląduje w najbardziej odległym krańcu łóżeczka, śmiga na brzuszek i nawet z brzuszka na plecy - pewnie bardziej przypadkiem, ale kombinuje ile wlezie. rozwój rozwojem, ale po ćwiczeniach widzę ogromną różnicę.

zjola chodziło mi o to, żebyś spróbowała.. powalczyć, porozmawiać, postarać się jeśli uważasz, że on naprawdę Cie kocha.. ja spróbowałam, odeszłam gdy mój ex chciał kupować pierścionek zaręczynowy, dopiero wówczas dotarło do mnie to czego szukałam, że nie.., zrobiłam co mogłam by wiedzieć, że powalczyłam, ale nie potrafiłam zapomnieć, wybaczyć, starałam się, dałam nam drugą szansę i ją wykorzystałam. teraz nie żałuję bo rozwiązałam wszystko do końca. jednak to był rok pracy nad związkiem z jednej i drugiej strony, oboje się staraliśmy, ale ja miałam inne wnioski niż ex. Jeśli widzisz w tym wszystkim sens, widzisz, ze oddaliliście się od siebie przez damsko-męskie nieporozumienie ( typowy przykład podałaś, Ty potrzebowałaś wsparcia, ale chciałaś być twarda, on słuchał co mówisz, ale nie powinien :) ) poza tym chemia nie jest cały czas, powinna być zastępowana przez inne uczucia, tak działa biochemia mózgu, czasem czujemy się mocno zdezorientowani gdy jeden etap kochania drugiego człowieka przechodzi w następny.. powalcz i pamiętaj, ze zasługujesz na prawdziwe uczucie, może po prostu przez to wszystko trochę się pogubiliście.. czas pokaże jak jest naprawdę. trzymam kciuki żeby było dobrze mimo, ze przez jakiś czas będzie trudno, to Twój mąż jak piszesz więc tym bardziej trzeba mocno powalczyć &&&&

czarna moje lecą od czasu jak mała miała ok 1,5 miesiąca, jednak teraz apogeum jakieś cholibka, wszędzie pełno tych włosów, muszę je podciąć to nie będą takie długie, rozejrzę się za czymś do włosów co można przy kp buziaki :)

gatto ja mam wrażenie, że Twoja Christina już ze 3 latka ma, jakaś taka dorosła mi się wydaje ;-)

emcia mała będzie coraz większa to i tatuś będzie mógł coraz bardziej angażować się w jej wychowanie, niektórzy lepiej się odnajdują przy starszym dziecku a inni przy małym bobasku :) Twój em też ma pewnie wiele dobrych stron tylko przy dziecku jest mniej czasu na ich dostrzeganie ;)
lecę bo mnie bździągiew woła z gniewnym pomrukiem - a raczej nie mnie mnie tylko moje gruczoły mleczne :-D
 
Ostatnia edycja:
Zjola dajcie sobie czas...czasem slowa drugiego zrania, ale tez i dadza do myslenia. Mysle, ze jest czas na naprawienie zwiazku:tak:

Pleni oj tak..rosnie gnidka jak na drozdzach...:-D
 
hej laseczki!
jak przygotowania do swiat?

u nas zimno.... :szok:
5C.. burze piaskowe wieje jak cholera i nie ma gdzie sie schowac
w Kairze spadl snieg

a my z Alim siedzimy sobie przy grzejniczku grzejemy tylki
tylko tata wraca z pracy zmarzniety jak sopelek lodu

BUZIACZKI!
 

Załączniki

  • 1471346_603320009730659_961930516_n.jpg
    1471346_603320009730659_961930516_n.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Swiat sie konczy!! e Egipcie snieg!!!!:-D:-D

U nas na razie zadnych swiatecznych przygotowan nie ma....obcielam troche wlosy i pofarbowalam, coby na swieta nie straszyc:-D:-D reszta jakos sie zrobi...na wigilie idziemy do przyjaciol (ona polka)
 
Dziewczyny moja koleżanka urodziła dzisiaj w nocy dziewczynkę. W terminie ale niska masa urodzeniowa bo 1900 a wzrost 45 cm. Usg nie wykazywało żadnych nieprawidłowości. Mała była owinięta pępowiną i nie miała oddechu, chociaż akcja serca cały czas była. Teraz oddycha samodzielnie ale nie wiadomo czy nie jest niedotleniona. Czy któraś z was spotkała się z podobnym przypadkiem? Czy dzieciaczek ma szansę na zdrowe życie. Była pod respiratorem ale teraz oddycha samodzielnie.

Emy - masakra z tym śniegiem. U nas prawie wiosna :eek:
 
zjola skoro oddycha samodzielnie to polowa sukcesu, napewno lekarze sprawdza czy nie doszlo do niedotlenienia mozgu. wszystko powinno wyjasnic sie w pierwszych 3 dobach. tyle co ja wiem.
jak z mozgiem bedzie ok, to waga chyba nie powinna sprawiac problemu i mala szybko przybierze

trzymamy za kruszynke kciuki
 
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było...
Wpadłam, żeby pogratulować Emy narodzin synka! Pamiętam dobrze Twoją historię i trzymałam mocno za Ciebie kciuki, cieszę się, że Wam się udało! Niech się synuś zdrowo chowa :)
 
reklama
Emy wlasnie wchodza i czytaja i potem wychodza...tak to wyglada. trzeba im na ambicje wjechac to moze sie odezwa:-D

Wreszcie sie wyszopingowalam! :-D nie bede straszyc w swieta hihi
 
Do góry