reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Czarna no faktycznie nie było mnie tu trochę więcej jak trochę ;-)
A u mnie po staremu, praca, dom i tak na okrągło. Powoli do przodu :)
Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej,

Czarna - :-D Ano Miłek za chwilę 3 latka. Mały buntownik z niego i pyskate to, nie wiadomo po kim ;-) Ale najważniejsze, że nie choruje. Pozdrawiam.

Danula
- Sis* czasem zerknę ;-) Buziaki.

Pozdrowienia dla wszystkich.
 
hej, lata mnie tu nie było ale cos mnie tknęło i zajrzałam a tu proszę....same znajome nicki:-)
pozdrawiam dziewczyny bardzooo mocnoooo:-D
 
Kaira będzie rodzeństwo:)??!! cudownie, jak tego dokonałaś kobito:-) nasz córcia taka mądrala, śliczna , że hej, lepiej bym tego sama nie wysniła:tak:
 
Kaira będzie rodzeństwo:)??!! cudownie, jak tego dokonałaś kobito:-) nasz córcia taka mądrala, śliczna , że hej, lepiej bym tego sama nie wysniła:tak:

Witaj bedzie bedzie totalna niespodzianka bo juz mialo nie byc wiecej. Bedzie 2 córka.
Byle szczesiwie dotrwac do maja.
Ile twoja ma juz lat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moja córka skonczyła w styczniu 3 latka, chodzi do złobka i wszystko sie kręci :-)
a wasze dzieci w domu , czy w żłobkach, przedszkolach?
buziaki
 
Hej,

KAIRA - :-) Gratuluję brzuszka, bo nawet nie wiedziałam ;-):-D Super, że będzie kolejna córcia. Reż bym chciała jeszcze córeczkę i pracujemy nad tym :-D U Nas dobrze - młody rośnie, łobuzuje, trzyma się zdrowo :-)
 
reklama
Do góry