reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

u nas Ala ogląda na Polsat Jim Jam : przygody dudusia wesołka,strażników miasta i małpka wie,nauczy cię".to sa jej ulubione bajki,jakoś innych nie zabardzo toleruje.reksio i bolki ją nudzą zdecydowanie:-).

kwiatuszku bede chciała wprowadzać jej bebilon
 
reklama
Plenitude - bo te bajeczki co wymieniłam są zbyt grzeczne dla niego pewnie, ale odmieni mu się. :-)


Czy wyjdą mi bułki gdy zamiast masła dodam oliwę z oliwek? :confused2:
 
hej babolki dawno nie pisałam , dziś mam luźniejszy dzień więc piszę pewnie nie dam rady regularnie pisać ,ale chciałam napisać ,że mamy się dobrze , jestem w 10tc i 1 dzień , mdłości raz mam raz nie , co drugi dzień mniej więcej tulę kibelek ,ale nie narzekam bo tyle na to czekałam ;) 14 stycznia kolejne usg prywatne,a w środę wizyta na nfz idę w sumie ze względu na wyniki badań myślę ,że skoro już jedno usg na nfz miałam to w środę mi nie zrobi lekarz...

Pozdrawiam wszystkie serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze na ten rok 2014 ;)
 
kwiatuszek duzo wczorj siedziałam na necie,czytałam skład bebilonu,enfamilu,porównywałam z nutra i masz racje...kurcze to ja juz nie wiem co mam robić...może narazie nie bede wprowadzać nowego mleka tylko kupie butelke ze smoczkiem do kaszek i na noc bede chociaz raz sama kaszke dawac?? no nie wiem juz co mam robić...dzisiejsza noc była znowu do bani.budziła sie co 2h na jedzenie...kiedyś juz próbowałam tak z kaszka i bez efektu...
 
Dziewczyny, mam pytanie w imieniu koleżanki: jak obcinałyście paznokcie u stóp swoim maleństwom? bo ona nawet podczas snu nie daje rady. Mała ma chyba łaskotki i nóżkę zabiera nawet podczas snu... polecicie jakieś wypróbowane metody?:happy:
 
Tatuś obcinał przy karmieniu :) onemoretime pytnij też na wieściach od rozpakowanych mam o inne patenty :)

Babolki jak tam po Sylwku?

Lili i co? Masz bułeczki czy zakalce :D ? Ja bym dała zamiast masła, a co. Jednak z drugiej strony leoej chyba olej lub nasło klarowane, lepiej znoszą wysoką temperaturę ;)
 
reklama
Hello , u mnie jak zwykle weekend bez kompa , nie mam czasu zwyczajnie .
dzisiaj wreszcie normalny dzień , dziewczyny do szkoły chociaż sie nie chciało iść to nawet spoko wstały , Milan wstał przed 9 , więc pospałam i ja .
karola , nie wiem co ci doradzić z tym spaniem .... może to chwilowe i przejdzie jej ? kurczę Ty się męczysz i ona.
onemoretime , ja obcinam u rak jak spi , natomiast u nóg jak się bawi , nawet mnie nie zauważa że mu gmyram przy stopach
kobietka, ależ twój suwaczek mknie ! super !
 
Do góry