reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Igusia , bardzo szkoda że na fnz lekarze maja własnie takie podejśćie jak ta pani onkolog ..... a prywatnie da się wszystko.
cieszę się , że wizja nowotworu znikła z horyzontu i mam nadzieję , że w koncu jakiś mądry lekarz dojdzie od czego te węzły takie powiększone. zdaję sobie sprawę jak bardzo muszą Was stresować te ciągłe wędrówki po lekarzach , nie wspominając Rafała... buziaki dla Was i małego .
pamiętam ,pamietam :tak: juz dawno miałam cię wywoływać co po badaniach i tak zeszło ...

anastazja ?
Aniunia ??
IZW ??
Magdalena ??
Ewelina28 ??
Napiszcie co u Was , bo już dawno was tu nie było ...
 
reklama
Bardzo męczące, tym bardziej, że wydaje Ci się że idziesz do lekarza, specjalisty osoby wykształconej i okazuje się że niekoniecznie idzie to w parze, sami nie wiemy kogo słuchać, dobrze, że nasza pediatra i endokrynolog współpracują i jak na razie nigdy nas nie zawiodły. A ja jestem, czytam, ale z pisaniem nie koniecznie. Jak zobacze dwie kreski to może będzie łatwiej:) Pozdrawiam
 
Jak dla mnie moglo byc po staremu,wraz z przeniesieniem tematów czysto dzieciowych wszyscy znikneli i teraz ani odskoczni ani dzieci,nic.
A my dzis obchodzimy roczek córeczki.Nie wiem kiedy ten czas minal...dopiero co sie urodzila,pamietam jak dzis a tu juz panna taka wyrosla,dzis ja wystroilam w sukienke i tak patrzac na nia pomyslalam,ze czas dzidziusia juz minal bezprowrotnie,bo ona juz na dzidziusia juz nie wyglada:)) Taki maly juniorek:)
Karola gratulacje! Nie ma co sie czaic,odzywczajac:) pozniej coraz trudniej sie zdecydowac pewnie.W pokoleniu moich rodzicow wszyscy maja dzieci z dwuletnia roznica wieku czyli kobiety zachodzily w II ga ciaze jak pierwsze dziecko konczylo roczek.

Fajny dzien dzis mielismy,taka odskocznia od codziennej rutyny,mama sie ubrala ladnie,umalowala,odzyla:) a Mloda sie cieszyla az piszczala na widok tortu-jeza:)
Co tam u Was?
Emy Wy juz w domu?jaka u Was pogoda?

Emka a Ty co tak nic nie mówsz,tylko miny jakieś?:))) ale wazne,ze Cie widze w ogole:))
 
Aniolkowa najlepszego dla coreczki!!!! jak w koncu postanowilas zmienic nick czy zostajesz przy tym??

Karola ja nie bralam to nie mam oczywiscie:-p

Ja kurcze mam ostatnio malo czasu i na dodatek jak mloda mnie widzi przy kompie to w sekundzie jest przy mnie i ciagnie kabel, albo zaczyna go jesc i niestety czasem nie zdaze nawet przeczytac jednego posta.

Emy tez jestem ciekawa co u was? wrocliscie do siebie?

Anastazja? jak tam Czarus? szaleje?

Klaczku zycze ci, zeby z tej ciazy bylo dzieciatko! trzymam kciuki &&&&&

Emka jedzo jedna siedzisz na wiesciach? co u was, bo ja tam chyba nie trafie jeszcze dlugo, jak tak dalej pojdzie :blink:
 
reklama
karola, kłaczek gratulacje, nudnych i spokojnych ciąż :-):tak: &&&&

anulka buziaki i za zdrowie Twojego męża &&&&

emy za spokojny powrót do domu i zdrowie Alego &&&&

igusia trzymam kciuki za ładne szyny kolejowe &&&& i cieszę się, że wyniki choć na tyle dobre u Twojego synka :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry