reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Karola co ja tu widze!!! dzidziol !!! nic sie nie chwalisz, niedobra ty!!! wpadla jak po sol i potem poleciala.... Gratki!! :tak:

Oj to ja na pewno nie bede uzywala kalendarzyka jako antykoncepcji hahahaha:-D:-D:-D
 
reklama
gatto,bo dla nas to był szok...nie pomyslała bym.owu mi się przesuneła i wyszło...kaendarzyk nie dla nas.:-p:-).mąż w wielkim szoku był,ale juz mu przeszło,cieszy się.a jak sie nie chwalę? mam suwaczek:-p
 
aniołkowa ,sto lat dla córuni !!! owszem cieszymy sie jak dzieciaki rosną , ale dobrze zdajemy sobie sprawe z tego ,że te chwile z maluszkiem juz nie wrócą . Starasz sie o rodzeństwo ,żeby zachowac też taką różnicę wieku ?

plenitude , napisz cos wiecej o Zoi , fajnie cie widziec

gatto , u ciebie jeszcze ciepło czy tez juz jesiennie ?

emka , co to za jęzory ?:-p
Anastazja ???

smyk mi się obudził z dżemki i chyba juz nie popisze ....:dry:
 
gatto nie miałam suwaczka jak pytałam o clexane.synka mówisz?? obojętne.moja mama juz obstawiła,że będzie dziewczynka Alę nam wykrakała:blink:.moglibyśmy mieć parkę nie pogniewała bym się,ale ważne żeby ciąża przebiegła bez takich ekscesów jak z Alusią i żeby wszystko skończyło się dobrze.

aniołkowamamo gratuluje roczku:happy2: ucałuj malutką.ehh jak ten czas szybko płynie...
 
Hej,
Ja sie dzis czuje jak po dobrej imprezie...Ola wczoraj nie mogla zasnac do 23.30- chyba miala za duzo wrazen tego dnia,prezenty,tort i pol rodziny na skypie do niej gadalo.Taka byla pobudzona,przez sen tez cos mamrotala i budzila sie czesto.Czekam na jej drzemke i ide spac,bo padam.
Gatto chetnie zmienie nick,musze napisac do moderatora,zapytac.
Czarna eee,ja sie nie staram o rodzenstwo,nie wiem czy kiedykolowiek bede...Nie wiem.Boje sie ciazy,tych wszystkich "atrakcji" a poza tym nasza sytuacja jest taka niestabilna,caly czas na walizkach,cos nam chodzi po glowie,zeby do Polski wracac tam sobie wszystko od nowa ulozyc.Choc wracamy juz 3 lata ale na te jesien mamy juz powazny plan powrotu.
Z drugiej strony kolejna ciaza moze bylaby spokojniejsza,bo z Ola bylo ok calkiem.Na razie nie wiem.Nie mysle o tym.Moj M jest na nie wiec...
Ide spac:)
 
Aniołkowa sto latek dla córeczki:))) A minki to taka ironia dla tych co nas przepędziły:-p:-p:-pNie ma nas,nie ma watku:-D:-D:-D;-);-);-)
Gatto nie mogę pisać tutaj o tym co u nas,więc musisz zagościć na rozpakowanych:-D:-pUcałuj i wytul mocno mocno mocno Cristi od Ciotki:)
Czarna to nie Ty podmieniłaś mi dziecko?Przyznać mi się tu;-):-D
Pleni prosze wysciskać Zojkę i szybko wyeliminowac smarki u księżniczki:)))Dla Ciebie zdróweczka:)
 
Emka kurde nie ogarne jeszcze jednego watku, bo i tak mala za mna pelza i jest kula u nogi.....zasiasc do kompa na spokojnie to szyuka nad sztukami....zajrze wieczorem, ale przeciez mozesz tu napisac, juz bez jaj, zeby sluchac sie tak innych rygorystycznie:-p

Czarna akurat dzis caly dzien leje jak z cebra i konca nie widac:-( ogolnie listopada byl bardzo ladny do tej pory, nie uzywalismy jeszcze kurtek zimowych. Mam nadzieje, ze jeszcze wroci sloneczko:tak:

Karola heh pamietam jak pisalas, ze twoj maz cos wspominal o drugim dziecku patrzac na schowane ciuszki po Ali:-p no to ma :tak: fajnie, ciesze sie i bedziesz miala mala roznice miedzy dzieciakami...beda bardziej zzyte :tak:
 
Gatto skoro nalegasz:-D:-D:-DU nas jakoś się kula,mała miała dziwny półtoradniowy katar...chyba,ze to cisza przed burzą odpukać i coś jej tam zalega i odbije się na oskrzelach lada chwila,póki co kaszlu nie ma... Ma chyba teraz jakiś skok albo zęby ją mećzą bo mnie wykańcza,mega maruda,jeść nie chce,dzisiaj to już apogeum głodzenia się:(Mi już ostatnie najmniejsze spodnie z dupy spadają,waga leci sobie w dół a jem normalnie,słodkim się opycham-to chyba to notoryczne niewysypianie się,jakby nie było nie wiem co to dłuższy niż 2 h sen w jednym ciągu:(( Zastanawiam się nad kupnem jakiejs uzywanej spacerówki,bo mam fajną x-landera ale starszy model i mała może w nim jeździć tylko przodem do jazdy,a wolałabym ją jednak dobrze widzieć i lepiej chronić od zimnego wiatru.
Poza tym namówiłam moją siostrę i zamieszka obok mnie,dosłownie za płotem:))))Fakt,ze nasze działki łączą się tylko rogiem z ukosa,ale zawsze szklanke cukru jej podam:-D:-D:-D:-DFajnie bo dzieci beda blizej ze sobą,no jakies wsparcie w sobie bedziemy miały,choć teraz jest tak,ze sporadycznie się widujemy,bo albo jej mały chory,albo moja,albo my same:((
Dziewczyny mój eM ma własnie niezły ubaw!Mała turla się po macie,pies gryzie jej nogi i sciaga skarpetki a stary sie smieje jak dziecko...takie to zabawne:baffled:
 
reklama
Anulka , a tam ! pochodzisz i nadmiaru brzucha nie będzie :)

kłaczek pojawiła się na ciężarówkach :) oby tym razem było ok i żeby Karol miał rodzeństwo :) Taki NEWS !!!!

Zjola , jak u Ciebie ? wykorzystujesz te długie wieczory ??? przecież syna nie ma , możesz spokojnie powisieć na żyrandolu !

Plotkara. :-D:-D:-D To juz wiem kto wypaplal. A weszlam tu w poszukiwaniu zjoli, a paczam, a tu sie do mnie mowi. Znaczy sie pisze sie do mnie. Ja sie pacze, a tu juz wszyscy wiedza! Nozkurkazwodnaz... :-D
Dziewczyny, bedziemy sie cieszyc, jak po 06.01 dalej jeszcze bede w ciazy. Na razie jestem w ciazy, ale pieron wie co z tego wyniknie. :baffled:
 
Do góry