reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

kwiatuszek cieszę się ogromnie,że wszystko skończyło się super.:tak: A odnośnie tych dzwoniących to jestem tego samego zdania co moje przedmówczynie-niech się w nos pocałują swymi "dobrymi radami":wściekła/y:.Poza tym karmienie piersią ma również swoje wady.Moja bratowa karmi córcię,mała ma już 1,5 roku i w żaden sposób nie chce zostawić w spokoju bimbałki mamy,niby nie byłoby w tym nic złego,ale bratowej już coś wyskoczyło na piersi i boli ją,że dotknąć nie może.A mała nic sobie z tego nie robi i dalej dopomina się o "swoje prawa".A co mają zrobić matki,które nie mają w ogóle pokarmu?A ich dzieci też jeść muszą. Olej "wujków dobra rada" i nie stresuj się już niepotrzebnie.
 
reklama
Ja już po wizycie,wszystko ok,lekarz mimo "małej widoczności" stwierdził,że zdania nie zmiania i jak dla niego to jest dziewuszka,ma 670g (ciąża od samego poczatku młodsza o tydzień).Za tydzień ide na takie szkolenie o cukrzycy ciążowej,pewnie dostane glukometr:( Staram się trzymać diete,nie tyje,wręcz znowu schudłam. Będę seksi nie utytą mamą ale z depresją z braku słodkiego:baffled::-D
 
emka super! gratuluję dziewuszki! Lepiej być seksi mamą, niz potem walczyć z niepotrzebnymi kilogramami.
trzymam kciuki, może na tym szkoleniu powiedzą co jeść, żeby się depresji z braku słodkiego nie nabawić.

Ja wczoraj sprawdzałam co mi się wykluje na tym chińskim kalendarzu. wychodzi dziewczynka, ale jak sprawdziłam moich chłopaków to też wychodziły dziewczynki.... także raczej mało sprawdzalna metoda

kwiatuszek wielkie gratulacje!
 
Emy to o kant d... metoda. U mnie sprawdzila sie w pierwszej turze na 50%, pojecia nie mam jak interpretowac bliznieta roznej plci, a Karol mial byc dziewczynka.
 
helol,

a u mnie sie sprawdzil ten chinszczak, no, ale to jakis przypadek chyba :-D

Emcia kurcze teraz doczytalam, ze dziewuszka!! suuuper!

Klaczku mam to samo czyli pusty cyc, a wlasciwie prawie pusty, bo to sciagam to sa dawki glodowe :zawstydzona/y:
 
no tak, nawet na którejś stronce czytałam uroczy komentarz, że skuteczność metody 50/50
czyli albo chłopak albo dziewczyna :nerd: wielkie odkrycie!!!:-D
wiadomo, że bzdura ale założę się że 90% z nas w ciąży lekko odbija i sprawdzamy wszelkie takie różności ciążowe
 
Ostatnia edycja:
witam sie z wami w piekny sloneczny dzien.moja krolewna spi po niezbyt przespanej nocy,a ja pichce sobie sniadanko i weszlam do was.piszecie o plci? a powiem wam,ze ja bedac w ciazy nie sprawdzalam kogo nosze w brzuszku:szok:.w zadnych horoskopach itd.bylam pewna ze bedzie chlopak:-D.chociaz chcialam dziewczynke,ale przeczucie mowilo,ze chlopak:-D takze marne to moje przeczucie:tak:.

emka a jednak widzisz moze faktycznie dziewuszka????? gratuluje choc wiem,ze sie boisz...bedzie dobrze.emy jak twoja szyjka?gatto ja mialam malo pokarmu,pozniej coraz wiecej,ale moja Ala nie chciala ssac,a pozniej okazalo sie,ze jest alergikiem i klops...a jak tam cristinka? jakim jest dzieckiem? jak sie dogadujecie?

a ja wczoraj podczas ogladana pogody doznalam załamki...dzis u nas 10st ma byc,a w wekeend -3 i snieg:wściekła/y::szok:...porazka jakas....
 
Nie dość że mam mało czasu to mi posta wcieło... Wrrrrr
U nas kolejny dzień walki z cycem. Mała w ogóle nie umie go ciągnąć.... Włoży do buzi, pomlaska dwa razy i śpi. No nic, odciągam ile się da i jej daje. Dobre i tyle. Pije bawarki itp, itd żeby tego mleka więcej było... Zobaczmy jak to będzie. Na razie walczymy ile się da. Zawsze się zastanawiałam gdzie znikają dziewczyny po porodzie, że nawet na chwile nie wejdą żeby napisać co tam u nich... Oj teraz się przekonałam na własnej skórze, że nie wiem w co mam ręce włożyć. Jeszcze teraz czeka mnie sesja, więc proszę o kciuki:tak: ale biorę sobie urlop dziekański, bo bym nie wydoliła chyba....
Pozdrawiam Wszystkie gorąco:tak:
P.S Karola dzięki za pomoc:****
 
reklama
Gatto, ja mialam w miare porcje, tylko dziecie bylo zarloczne.
ups....nie czytalam ze zrozumieniem:baffled:to chyba jeszcze te hormony ciazowe;-)

Karola no juz pomalu sie dogadalysmy :-D Ona jest dosc radosnym dzieckiem i nawet jestem w stanie wyjsc na godzinke i zostawic ja z tesciowa:tak:

Kwiatuszku racja, u mnie sa takie dni, ze nawet do kibla ciezko mi isc, bo akurat mi sie chce jak ona placze, albo je, albo chce po prostu na rekach byc.
 
Do góry