reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Melduje sie! Mam apointment z polozna na 08.03, czyli juz po scanie. No i ok.
Moje dziecko znow spi tak:

Dostaje ciarow jak to widze - przypomina mi sie moj "ciazowy deal".
 
Emka, to teraz , żeby tylko wyniki dobre były &&&& żebyś się z tą dietą nie musiała męczyć
Ela , zaglądaj częściej , a jak twoje staranka ????
 
Kwiatuszku - trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Witajcie jak Wam mija dzionek ?
Mi bardzo przyjemnie Fabian dał mi pospać do 9 jak wstałam to grzecznie oglądał bajki , wypiłam kawkę , zjadłam śniadanko podszykowałam obiadek za dużo szykowania nie było bo wystarczyło odgrzać no i weszłam do Was.
Karola- to prawda u nas zawsze pełno ludzi , najpierw była ciocia , potem siostra, potem Patryś i teraz Fabian i tak zleciał miesiąc gościnności na urodziny moje też przyjechała siostra u nas jest ciasno ,ale jakoś się mieścimy mamy materac w zapasie jakby nie było gdzie spać.
 
reklama
Odebrałam wyniki glukozy i dupa zimna:((( Ten pierwszy wynik na czczo ok,ale ten drugi po 2 h wychodzi jak: nieprawidłowa tolerancja glukozy,czyli jeszcze nie cukrzyca ale już coś bliskiego:((( Zobaczymy co na to lekarz.Póki co załapałam doła,ze znowu coś:(
 
Do góry