reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Cześć dziewczyny:-)
U nas dzisiaj mija 40 tydzień i ani widu ani słychu żeby ta malizna pchała sie na świat. Tylko ciśnienie mi skacze bo sie coraz bardziej denerwuje... Bardzo prosze Was o kciuki i modlitwe o szczęśliwe rozwiązanie.
Pozdrawiam Wszystkie gorąco:tak:
 
reklama
zjola przykro mi z powodu choroby mamy.Życzę wygranej walki...
plenitude dobrze,że tak szybko,bo e-ciotki jajka poznoszą;-)
 
Dzięki babeczki za wsparcie.
Mama miała szereg badań, czekamy na wyniki. Trzeba mieć nadzieję, że to cholerstwo da się leczyć. Mama ma dopiero 66 lat i nigdy nie chorowała. Nie bierze żadnych lekarstw. Wprowadziłam jej teraz dietę opartą na sokach owocowych, świeżo wyciskanych, ziołach, rybach, ciemnym pieczywie itd. Jak na razie może w końcu normalnie spać i nie dusi się na boku, przestała się też pocić w nocy i czuje delikatny przypływ energii. Mam nadzieję, że wygramy tą walkę, poświęciłam się temu bez reszty. Proszę o kciuki a ja trzymam za was. Buźka
 
Cześć dziewczynki
Zjolu - kciuki za mamę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ja tak szybko wpadam mam chrześniaka pod opieką na ten tydzień , przyjechał na ferie i za bardzo nie mam czasu zaraz szykujemy się na spacerek :)
byłam na wizycie staranka pewnie wypadną w lecie , bo od 1 kwietnia dopiero biorę zmniejszoną dawkę leków i w maju mam się pokazać więc w maju na pewno nie zacznę tak jak chciałam czyli zostaje pewnie sierpień -wrzesień zanim odstawię leki ehhh ,a liczyłam ,że to będzie wcześniej ....
 
lenka mnie w ciazy glowa czesto bolała.nio to faktycznie masz jesio troche czasu...ale juz tylko troche:tak:.zjola u taty mojej dobrej kumpeli tez znalezli nowotwor jelita...mial miec jakis zabieg i wyszlo...sa załamani...nie moze brac chemii,bo ma wiele przezutow...nigdy nie chorowal,nie chodzil do lekarza...jak to facet...ahhh...mam nadzieje,ze uda sie wam zwyciezyc.kwiatuszku nio to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za bezproblemowy porod.czekamy na fotki.kobietko no u ciebie to drzwi sie nie zamykaja.niedawno pisalas,ze odwozicie jednego bombla,ze bedziesz sama,ze tak smutno,a tu juz nastepny...kochana nim sie obejrzysz i dostaniecie zielone swiatelko.czas leci bardzo szybko,a i bedziesz miala wiecej czasu na walke z nałogiem;-).

kochane nie wiem czy pamietacie jak jakis czas temu pisalam wam,ze bedziemy chcieli wyjechac do Angli...nasz plan chyba zacznie sie spełniac.maz dzis rozmawial z kuzynem swojej mamy-jest tam od 7 lat.poniekad nakreslil mu sytuacje jaka tam teraz jest i powiedzial,ze pomoze...jesli mezowi udaloby sie pozamykac wszystkie sprawy tutaj do polowy kwietnia to moze wyjechac,prace bedzie mial zalatwiona...kurcze i ja bym mogla po kilku msc do niego dojechac,bo ten kuzyn mamy powiedzial,ze po ok 3,4msc chcialby juz czegos swojego mu poszukac.mam nadzieje,ze to wypali i nasza sytuacja wreszcie sie odmieni.maz odrazu innym czlowiekiem jest,pelnym optymizmu,energi,wierzy,ze sie uda,ze bedzie dobrze.wprawdzie bedzie musial sie narobic,ale z czasem bedzie mogl szukac czegos innego jak juz sie tam odnajdzie.najwazniejsze,ze jest ktos kto wyciagnal reke...to duzo...
 
Czarna ale masz wyczucie czasu :szok::-) dzisiaj mam wizytę o 11 u hematologa to się okaże.
Karola ja kupiłam buty na allegro raz ale wcześniej przymierzyłam je w sklepie, inaczej chyba bym się nie zdecydowała.
Ziola trzymam kciuki za mamę, musi być dobrze:tak:
 
Ostatnia edycja:
karola , to oby wam się udało z tą pracą , &&&&
magdalena , napisz zatem jak poszło :)
kwiatuszek , czekamy na maluszka :) powodzenia na porodówce , żebyś miała miłe wspomnienia &&&&&&

ja zabiore dzisiaj dziewczyny na basen , ferie się zaraz kończą i znów wstawanie rano , wrrrrr . a tak spimy sobie do 8:30-9:00
 
hej dziewuszki kochane, wpadam tylko na chwile, bo czasu jak na lekarstwo....

zyje, mala jest zajmujaca dosyc, ale jakos sie przyzwyczajamy do siebie:tak:

Emy slonce wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! info o ciazy mnie wzruszyla baaaardzo!! powodzenia i trzymam &&&&&&&&&
 
reklama
Gatto jak dziwnie bez suwaczka z tyg ciąży;-)To już 5 dni??? Ucałuj tą śliczną kruszynkę:-) Biziaki kochana,siły i wytrwałości,a raz dwa będziecie się znały na wylot:-)

Czarna byłam dzisiaj na glukozie,lekko nie było,mega mdłości i uderzenia gorąca,zalewałam się potem,ale dałam radę:)
 
Do góry