reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
oj Emka zjadlyby cie zywcem...jakby cie znalazly :-D

a ktos kto jest niezalogowany moze widziec zdjecia???:baffled:
 
Gatto my ustaliliśmy,ze Walentynek w tym roku nie obchodzimy,a M i tak kwiatka mi dał,dobry obiadek kupił...Bynajmniej ta data kojarzy mi się juz tylko z zeszłoroczną złą wiadomością u lekarza...
 
Gatto - wiem, że jutro wszystko pójdzie sprawnie, więc trzymam kciuki żebyś szybko do siebie doszła i mogła tulić swojego skarbeczka &&&&&&&&&&&&&&&&


u mnie na szczęście już po chorobie, ale podobnie jak Emka się wkurzałam bo tak naprawdę to nie miałam czym się leczyć. smarowałam tą maścią majerankową ale nie wiem czy to ona pomogła czy po prostu katar minął. najważniejsze że jest lepiej. co do prezentów to raczej nie obchodzimy Walentynek ale z racji tego że ostatnio trochę o sobie zapomnieliśmy, to kupiłam mu piernika na patyku w kształcie serca. moje dziecię zmusza mnie do oszczędności bo co chcę z nią wejść do sklepu i coś pooglądać to od razu jest ryk. na początku myślałam że jest jej za ciepło, ale to raczej nie o to chodzi... chyba ma jakąś umowę z tatusiem dotyczącą nie wydawania przeze mnie pieniędzy. tylko w sumie sama na tym traci bo wczoraj chciałam kupić jej czapkę i też musiałam się ewakuować ze sklepu.
 
reklama
Bett po prostu twoje dziecie nie lubi szopingu....zalatw jakas ciotke zeby spacerowala z wozkiem, a ty bach na sklepy :-D
 
Do góry