reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Wiesz Emka jak mowia, ze katar nie leczony trwa 7 dni, a leczony tydzien i cos w tym jest, bo ZAWSZE trwa 7 dni lub tydzien :-D smaruj mascia majerankowa lub tymiankowa pod nosem to ci bedzie udrazniac.moze...:-p
 
reklama
Dziewczynki wiecie,ze Was kocham i będę bardzo tęsknić,ale chyba zaraz ducha wyzione:-( Naczytałam się interka,ulotek i ogłupiałam do końca...wychodzi na to,że zwykłe krople w mniejszych dawkach i tylko w mega awarii można używać,bo takie małe stężenia nie zaszkodzą dziecku...
Jutro wielki dzień,jako e-ciotka Gattinki muszę być na chodzie i mieć oczy szeroko otwarte bo w każdej chwili mogę dostać cudnego sms:)))))Podniose takie larum na forum,że szok:-D:-D:-D
 
emka Ty tu ładnie i grzecznie się sprawuj bo my za tym mmsem zrobimy taki ruch na wątku, że szok, ja się już nakręciłam na tą fotkę wiec się staraj a jak coś to ja Ci pomogę :tak::-D
 
Ło matko!!To ja mam jeszcze fotke Cristiny wklejać?? To muszę mieć oficjalną zgodę mamy,bo może chce sama po powrocie ze szpitala wkleić jakąs sesję dla e-ciotek;-)
 
emeczko już tam podanie o zgodę do gatto zacznij klecić bo a nuż się zgodzi :tak: i zobaczymy Gattinkę. oczywiście, że jak chce sama swój skarb pokazać to nie ma problemu i po prostu dłużej potęsknimy za tym cudnym widokiem.
(piszę na raty bo gotuję pomidorową i spieszę się by zdążyć przed powrotem męża bo ja nie to znowu będzie zrzędził coś o całodziennym ślęczeniu nad lapkiem i BB;-))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gatto no wiesz...zawsze mogę dostac tego mms i skakać po wątkach z tekstem: a ja ją widziałam a Wy jeszcze nie:-D:-D:-D
Ciekawe ile postów z opierdalem bym dostała:-D
Plenitude a ile razy ja słyszałam: na BB to masz czas a ....itd itp :-D
 
Do góry