reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

witam sie noworocznie.

widze,ze skacowane spicie:-D.jak tam po zabawach???? Anulka tobie sie nie chcialo isc.fajnie bylo czy tak jak podejrzewalas? a moja corcia fajerwerki przespała:szok:.pies biegał,piszczal,maz musialisc do drugiego pokoju posiedziec z nim,a Alicja spała jak suseł.nawet jak za blokiem w pogotowiu powłaczali syreny o polnocy i wyly mała spala...za to obudzila sie o 4ej rano wyspana...:confused2:...

co do wyjazdu jednak nic z tego...maz rozmawial z przelozonym,nie moze wziasc urlopu bezplatnego.tzn moze,ale nie bedzie napewno rozpatrzony pozytywnie,bo nie ma zastepcy na jego miejsce...po drugie kolega mu powiedzial-ten co teraz jedzie,ze nie wie jak tam teraz wyglada rynek pracy i jak on pojdzie do roboty tam gdzie byl 2 lata temu to nie bedzie mogl mu pomoc szukac dla niego czegos.da mu mape i bedzie zdany sam na siebie...mojemu mezowi troche to nie pasuje,bo nie zna az tak dobrze jezyka zeby sie np dogadac w jakiejs agencji...pozatym boi sie,ze niczego nie znajdzie i bedzie musial tu wracac,a kase straci,a przeciez i tak juz jest nam ciezko...jakby byla nagrana robota to moze cos by sie dalo wykombinowac,a tak to kicha...biednemu to zawsze wiatr w oczy...bedzie musial znowu porozwozic cv gdzie sie da o dodatkowa robote...a ja dzis pisalam odwolanie w spr.malej o to pismo co nam nie przyznali pieniazkow twierdzac,ze nie wymaga specjalnego leczenia...
 
reklama
Witam w Nowym Roku i mam nadzieję,że dla każdej zaczął się on spokojnie i szczęśliwie:)))
Gatto Ciebie to musze śledzić na staraczkach,żeby się dowiedzieć jak było na wizycie;))))Cieszę się,że wszystko ok:))))
A ja zaczynam już schizować,cholera jednak 5,5tygodnia przerwy między wizytami to bardzo długo,ale co zrobić,akurat wypadły święta i wczoraj nowy rok,a mój gin przyjmuje tylko we wtorki:(((
Buziaki kochane
 
No wiem Emka sorki, ale nie chce sie tak ciagle powtarzac, juz i tak na 30tkach i staraczkach pisze to samo:sorry2:
A ty sie nie stresuj, zobaczysz jak ci maluch bedzie lapkami machal za 6 dni:tak:
 
hejka !
chciałam się Wam pochwalić , że już od tygodnia czuje malucha :) wierci się niekiedy nieźle , więć nie da się przegapić , mam już 3kg na plusie
 
czarna super:)))Ja się wsłu****e,próbuje coś wyczuć,niby czasami coś tam się dziwnego dzieje,ale z drugiej strony z moimi jelitami różnie bywa,więc nie wiem na co to zgonić:((( Byłabym spokojniejsza gdyby junior dawał znać...
 
Pewnie dlatego , że wiem jak to jest . Narazie oczywiście czuje poprostu w środku , bo przez skóre jak położe rękę to nie .

Emka , właśnie można łatwo pomylić z jelitami , nie martw się jeszcze ztydzień to i ty tego już z niczym nie pomylisz:)
 
reklama
czarna ja też niby wiem jak to jest,bo miałam jedną wysoką ciążę...brzuch bynajmniej przed ciążą miałam już korbasiaty heheh ale teraz sie zmienił,więc mam nadzieję,że wszystko jest ok...
 
Do góry