reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

no to wczoraj przechwaliłam moja corcie...w nocy byla tragedia...wciaz plakala,wybudzala sie nie wiedzielismy czemu...dzis poznalismy odpowiedz...MARCHEWKA NASILILA AZS... kategorycznie do odstawki...mala ma czerwona twarz,pełno plamek za uszami,na glowie,na buzi,wszedzie,te miejsca co byly czerwone sa jeszcze bardziej...2go mamy wizyte u lekarki ciekawe co powie.napewno to,ze marchew jest dla niej alergenem...trzeba bedzie troche odczekac i ostroznie wprowadzic kolejny nowy skladnik...


kochane jak tam przygotowania do sylwka????my siedzimy w domku takze przygotowan nie ma zadnych...jestesmy zawaleni kartonami,bo 3go juz wprowadzamy sie do nowego mieszkanka.ciesze sie,ze uwolnimy sie od upierdliwej i wrednej sasiadki...

u nas ladna pogoda.5 stopni na +.bylismy juz w parku,wzielismy psiaka,pociekał,poganial wiewiorki i probowal wejsc za nimi na drzewo:-D:szok:...Ala sie nawdychala swiezego powietrza,spala cale 1.5h a w domku ladnie wypila 110ml mleczka.do tego parku z tego nowego mieszkania mam 10minut drogi takze bede odprawiala spacerki z mala,lepiej jej to zrobi,a i ja nie bede siedziala w domu.z tad gdzie teraz mieszkamy do tego parku mamy ok 30minut...

pozdrawiam serdecznie



aaaaaaaaaaaaaa zapomnialam o zyczeniach:-p:happy:...

__________•(▒▒▒▒)•Serdeczne
________•(▒▒▒▒▒▒)• Pozdrowienia!!!
______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)•
__•(▒)(█)______XII____(█)(▒)•
_•(▒)(█)______\_|______(█)(▒)•
•(▒)(█)________\|__ _____(█)(▒)•
•(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)•
•(▒)(█)_________________(█)(▒)•
_•(▒)(█)_______________(█)(▒)•
___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)•
_____•(▒)(█)________(█)(▒)•
_______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
________•(▒▒▒▒▒▒▒)•
_____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)•
___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)•




Płoną sztuczne ognie,
płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok,
stary już umyka
więc wznieśmy puchary,
tańczmy do rana,
niech los nam nie
szczędzi kawioru i szampana.
Rok się już kończy,
rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy
za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam
troszeczkę w głowie.
Szampańskiej zabawy,
szalonych chwil,
udanego Sylwestra i
Szczęśliwego Nowego Roku!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
karola sama nie wierze jak patrzę na mój suwaczek,bo przez to fatalne samopoczucie te tygodnie mi sie bardzo dłużą...ważne,że do przodu:)))))
 
wszystkiego dobrego w nowym 2013 roku dla was, waszych rodzin.

JA PRZYGOTOWUJE SIE DO BALU, FRYZURE I MAKIJAZ JUZ MAM, TERAZ W SZLAFROKU CZEKAM NA 19.30 , CHOC POWIEM WAM ZE TAK MI SIE NIE CHCE ISC....MASAKRA...W DODATKU TAK MI WZDELO BRZUCH ZE WYGLADAM JAKBYM BYLA W 5 MIESIACU....NA DODATEK JESTEM DZIS KIEROWCA WIEC NIC WYSKOKOWEGO NIE MOZIEM:baffled:TRUDNO, SAMA SIE ZGODZILAM .WIEM ZE NARZEKAM ALE JAKOS TAK CHCIALABYM ABY JUZ BYL WTOREK OKOLO POLUDNIA, WSZYSCY SKACOWANI A JA WYBIORE SIE NA SPACER....NORMALNIE NIE CHCE MI SIE ISC...CHYBA SIE STARZEJE...CZY COS
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry