reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Anty - jeszcze nie skończyłam prać. wczoraj 4 wstawiłam, dzisiaj jeszcze 5 a prasować zacznę jak już będę miała wszystko poprane bo na razie 2 suszarki mi pokój zawalają i jak jeszcze deskę rozstawię to nie będę miała gdzie się ruszyć. zaraz będę próbowała zrobić sobie pedicure i już jestem ciekawa jak mi to wyjdzie bo mąż mi już jakiś czas temu zapowiedział że mi nie będzie paznokci u stóp obcinać... a co tam u Ciebie? jaka pogoda na Mazurach?
 
reklama
Czarna- czy @ przyszła do Ciebie ?????
Anastazja - i wzajemnie
Bett- to się rozprałaś kochana ja to nie wiem czy bym to ogarnęła ,ale kiedyś też mnie to czeka ;-)
Zjola???? gdzie jesteś?
 
bett to co ty sklep odzieżowy napadłaś?:-Dskąd tyle ubrań ci się wzięło do prania nagle?Pogoda nas mile zaskoczyła do tego stopnia,że wczoraj wyciągnęłam spodenki nawet:szok:Pedicure w 31 tc powiadasz?... No moja droga -respekt!:-)
karola czy twoja sprawa z gościem z allegro skończyła się wreszcie?Czy tez teraz przy Ali nie masz czasu się nią zajmować?
 
Ostatnia edycja:
Kobietko - spokojnie, jeśli ja to jakoś ogarniam to Ty też dasz radę :tak:
Anty - u nas wczoraj też była ładna pogoda i dobrze bo prawie wszystko mi wyschło. ale to nie tylko ciuszki to są też kocyki, pościel, prześcieradła, kombinezony, pieluchy, powłoczka od materaca, rożki itp. część rzeczy kupiłam, część dostałam i teraz muszę poprać. ciuszków troszkę pokupowałam w lipcu na wyprzedażach i teraz się bardzo z tego cieszę, bo jak patrzę na "normalne" ceny to mnie aż ściska w środku. teraz czekam jeszcze na jesienne wyprzedaże żeby trochę większe rozmiary pokupować.
 
bett ja wreszcie porobiłam zakupy.. Czekam na ostatnia przesyłke i raczej bede miala wszystko oprocz wozka,ale ten kupie juz po porodzie,...Z praniem nadal sie wzbraniam.. Chyba poprosze siostry zeby to za mnie zrobiły jak sie mały szczeliwie urodzi.. Strasznie zaczelam sie bac porodu po tym jak na ktg nasłuchalam sie porodow innych kobiet.. Wczoraj dostalam paczke z ciuchami od kolezanki z irlandii.. tyle jest tego,ze zaluje,ze sama cos kupowalam.. A przeciez jeszcze odwiedzajacy napewno cos przyniosa.. Nie zdarze zalozyc tego wszytskiego mojemu dziecku :-(

anastazja tez zycze milego dnia.. Dzis ostatni taki ciepły niestety..

czarna nie za wczesnie na testa?
 
bett a daj spokój z tymi "normalnymi" cenami:wściekła/y: Za każdym razem jak kupuję coś jakiemuś dzieciaczkowi z rodziny to się zastanawiam jak tu wydolić na dziecko,a przecież wiadomo,że taki maluch sporo tego potrzebuje...Wcale się nie dziwię dziewczynom,które piszą,że kupują używane,bo z cenami za nowe to naprawdę sklepy przesadzają!
 
Dziewczynki melduję, że żyję ale czasu na pisanie brak. Egzamin się zbliża wielkimi krokami!
Dodam tylko, że jak była ładna pogoda, to śmigałam na motórku. Melduję, że w ciągu czterech wypadów zrobiłam 690 km :-)

Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Zjola, szalej! Ja krecilam na Cubusiu po 120km co dzien, a bywaly trasy i po 300 kilkadziesiat jak mi sie upieprzylo jechac "w Polske". A Cubus malizna, 90cm silniczek. Taki odkurzacz.
 
Do góry