reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Butterfly - ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kłaczku - dacie rade trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kurcze, co za post same szlaczki :-D
 
reklama
kłaczku no ja mu paczke odesłałam jeszcze w piatek jak ja tylko otworzyłam i zobaczylam co to za bubel to napisalam meila,ze zwracam towar,bo jest niezgodny z zamowieniem i chce zwrotu pieniedzy.smsownie tez go poinformowałam,bo telefon to tylko sekretarka...wysłałam za pobraniem wiec bedzie musial zaplacic,a kiedy przeczyta meila to juz nie moja sprawa...telefonu nie odbierał juz jak na paczke czekalam,na meila odpisywal jak mu sie zachcialo,paczka byla wysłana w czwartek,a na paragonie byla wbita data wtorkowa,bo tak byl drukowany.zrobilam zdjecie paragonu,sukienki ktora przysłał rowniez.
 
Zjola ja robiłam betę,żeby potwierdzić ciążę,bo dzień wcześniej zrobiłam sobie tylko jeden test i krecha była słaba,po dwóch dniach ponowiłam badanie,żeby sprawdzić czy ładnie wynik przyrósł o te min.66%. Chodzi o to czy ciąża dobrze się rozwija.
Ja wizytę mam umówioną prawdopodobnie (musze potwierdzić) na 24 lipca. Poprzednio poleciałam do lekarza jak tylko się dowiedziałam i serduszko jeszcze nie biło,więc tylko się zdenerwowałam. Teraz jakoś przetrwam te kilkanaście dni...
Butterfly
trzymam kciuki za zielone światełko od lekarza:)))
 
Anulka16 nie DZIWIĘ się z tą umba,sama ledwo zaczęłam chodzić i tak mi się to poba,godzina szybko minie i koniec a energii tyle,uwielbiam :tak:
 
Hej, melduję się jako pierwsza dzis ha!jade dzis do Bochni do kopalni soli pozwiedzac,pogoda do doopy i spac sie chce.
Nisiao no choc Ty mnie rozumiesz:-Dja wchodze juz spokojnie w romiar 40 a moj cel to 38, no a jak bedzie 36 to juz bedzie gites majonez!
Milego dzionka .
 
Witam sie ja z herbata. Gattino odmowil akceptowania kawy.
Anulka milego zwiedzania, ja bylam w Bochni w kopalni 2 razy, baaaardzo mi sie podobalo!!! Najfajniejsza jest zjezdzalnia!!!!
Zjola ja bym bete zrobila, bo jak mowi Emka jest to potwierdzenie ciazy. Ja zrobilam tez 2 razy, ale w dluszym odstepie, bo po prostu zalecil lekarz z 50cioma innymi badaniami. Twoja wizyta juz tuz tuz i faktycznie moze nie byc widoczne nic. Ja musialam isc od razu do ginka po zwolnienie i musialam miec bete (nawet mnie nie zbadal, bo nie bylo jeszcze sensu). Drugi raz poszlam juz swiadomie w 7tc, zeby zobaczyc serduszko:tak:
 
Witajcie dziewczynki u mnie się strasznie słabo stronki ładują dlatego może mnie być mniej ,ale nie martwcie się o mnie , jak dobrze pójdzie to 23ego pojedziemy nad morze na tydzień ze szwagrem i jego dziewczyną ,a moją koleżanką fajnie by było tylko nie wiadomo jeszcze do końca czy M dostanie urlop bo jest ich mało w pracy.
Przepraszam ,że ja tak o sobie ,ale nie jestem w stanie doczytać pozdrawiam i buziam.
Dziś biorę się za kiszenie ogórów nazrywaliśmy wczoraj u teściów i dziś wkładam no to biorę się do pracy :)
 
reklama
Gatto - po histeroskopii mieliśmy trzy cykle naturalne na starania. Gin mówił, że jeżeli zajdę w ciążę, to mam do niego przyjść tydzień po pozytywnym teście, bo wtedy będzie już widoczny na usg pęcherzyk ciążowy. Nie kazał robić żadnej bety, tylko test. Stwierdziłam, że zastosuję się do tego, co mówił, bo może on sam potem zleci betę i inne badania. Jak byłam w ciąży z młodym, to byłam u gina tydzień po pozytywnym teście i on w zwykłym badaniu wykrył ciążę. Nie robiłam żadnej bety ani badań. Wtedy to nie było w modzie :-D. Usg miałam w 5 miesiącu ciąży a potem w 9 i to wszystko. Młody ma 20 lat i 186 cm wzrostu dzięki Bogu :-). Trzymam się mojego postanowienia, że nie wariuję i może właśnie teraz będzie ok. Zresztą, jak się dowiem, że jest ok, albo, ze nie, to co mi to da? W poprzednich ciążach beta ładnie rosła a one potem obumarły i tak w 6 i 7 tygodniu. Poczekam do piątku :)
 
Do góry