reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Anulka, wez sie nie stawiaj granic... Kiedys, dawno temu, jakby mi ktos powiedzial ze bede jeszcze rodzic, to bym go smiechem zabila. I co? I mam 44 lata, urodzilam synka i mam nadzieje ze w lutym urodze kolejne dziecko. No, zmieszcze sie przed 45 urodzinami, ale niemal na styk.:-D
 
reklama
Anulka wróciłaś:) Pewnie na chwilkę,ale chociaż coś:))) Suwaczek będzie jak wróce od lekarza i będę wiedziała,że wszystko jest ok...A po drugie i tak jeszcze to do mnie nie dociera,więc póki nie widzę suwaczka nie mam takiego cykora;)
Zazdroszcze Ci motywacji do rzeźbienia ciałka,ja znowu z oponką wystartowałam w ciążę;(Ciekawe jak to później zgubie,oczywiście jeśli tym razem los nie odpier...mi jakiegoś numeru:((((
Mega buziaki kochana:)))))))))))))))))))))))))
Acha-skoro Zjoli wyczarowałam fasolkę to Tobie też,więc nie nastawiaj się na juniorka za ileś tam lat,bo będzie szybciej niż myślisz:)))))))))))
Fluidki proszę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Emka złapałam wszystkie fluidki, posyłaj częściej ,zresztą wszystkie zaciążone :tak:
kłaczku te 36 lat to dla mnie taki margines , pewnie ze juz nie dziwi kobietka po 40tce w ciąży tylko ze wolałabym wczesniej , choćby z racji tego ze mąż jest o 8 lat starszy więc w sytuacji gdybym rodziła mając 45 on miałby 53 .Zresztą - co ma być to będzie.No chyba ze 3 dziecko albo i 4 w tym wieku haha .
 
Witam sie niedzielnie i bez humoru niestety:-(nie wiem co jest chyba jakis delikatny dolek ale pewno szybko sie ogarne i bedzie git:tak:

Anulka fajnie ze jestes:-) kto wie moze to rzezbienie cialka i zajmowanie sie soba da pozytywne skutki odblokuje psyche i w koncu zafasolkujesz!!!!czego z calego serca Ci zycze:tak::tak:

A propo tych trab powietrznych to jestem w szoku ze u nas takie rzeczy sie wyprawiaja w zyciu bym nie przypuszczala:szok::szok:

Trzymajcie sie Kochane buziaki
 
Anulka, moj jest o 5 lat mlodszy. Czyli tez nie dziecina, a Karol jest jego pierwszym dzieckiem. Zawsze twierdzilam, ze natura wie po co daje kobiecie menopauze i nie pozwala jej rodzic do smierci. Damy rade.
 
kłaczek na allegro jest jako osoba prywatna,ale paczke jak przysłał to spod szyldu firmy handlowo-usługowej.wiesz i tak czekam na odpowiedz,ale paczke mu odesałam,bo mam na to 10 dni tylko.anulka polecam sie:tak: z byłym miodzio:szok:??? pieknie...i nie wroci??? chyba ma tak byc??? noooooo jak sie chyba pojawia to jeszcze moze byc roznie:cool2: po gołej pupci...:cool2: moze byc ciekawie:-D musze sie nasmarowac:-D nio wiesz ja to i tak sie czuje ciezko:-p anulka mysle,ze skupienie sie na sobie w sensie nie na myslach o dziecku to dobry pomysł.widzisz dziewczyny tutaj poodpuszczały i jakie sa tego efekty?? suwaczki:tak:
 
Kłaczku - no tak jak u was :) Nowe dziecko, nowa chata :-D. Mam nadzieję, że u was już wszystko w porządeczku, bo się martwie :-(

Anulka - ty tam sobie limitów nie wyznaczaj. Ja w listopadzie 42 skończę i mam nadzieję, że zostanę znowu szczęśliwą mama. Anulka a mój ma 36 i dzieci nie ma, więc raczej nie będzie młodym tatusiem. Chociaż dla mnie to on zawsze młody Bóg! :-DA i w końcu ja tez prześlę ci fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Emka - ja też suwaczek wstawię dopiero po wizycie, jak będzie ok. A powiedz mi robiłaś betę, czy po prostu idziesz z marszu do gina? Mój gin słowa o becie nie mówił, tylko kazał zrobić test. Ja zrobiłam 2 i obydwa pozytywne. Kazał też przyjść do niego tydzień po pozytywnym tescie i tak też się umówiłam. Chyba nie zrobię tej bety, bo jak sobie odpuszczam, to jakoś wszystko lepiej idzie :)
 
:-) zjola - trzymam za Ciebie ( WAS ) kciuki :) :tak: musi być dobrze bo jakże inaczej i również proszę o pozytywną energię i fluidki :-D:-D

ja jutro idę na badanie TSH i FT4 ... mam nadzieję,że coś spadło i możemy się już starać o bobaska :-)
 
reklama
Karola, gosc chyba kombinuje. Jesli nic sie nie zmienilo, to warunki na Alle dla firm sa inne niz dla "drobnych szaraczkow", wiec wystawia jako osoba prywatna. Niemniej jednak maila moze nie przeczytac do jutra i bedzie usprawiedliwiony, natomiast zwrot przyjac MUSI. Mam nadzieje ze masz fotke tego wynalazku ktory Ci przyslal zamiast zamowienia.
Zjola, nie plamie, brzuch troche pobolewa, albo ja juz swiruje co niewykluczone. Staram sie do minimum ograniczyc podnoszenie Karola, czyli pase dziada ciastkami zeby siedzial w jednym miejscu, jak juz sie nie da to sadzam na sofie i zarzucam zabawkami (swiezo opanowal siedzenie wiec go to kreci), a ja tylko z nim "rozmawiam" zeby czul zainteresowanie. Na szczescie Karol postanowil dzis byc grzeczny... Za 2h wroci Rajmund to juz bedziemy mieli obstawe i sie poloze.
 
Do góry