reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

reklama
No ja też nie mam nic przeciwko tylko wiem że jakby na mnie padło ( a niewiele brakowało:-D) to bym była wściekła po pachy:////////...
Widziałam już jak na all sobie na nich zarabiają;) ...i niektórzy sie wkopują bo nie zajrzą najpierw na stronę:/(jak np, ja)
 
Ja mam do sprzedania bardzo tanio dużo ciuszków dziewczęcych, trochę chłopięcych i unisexów. Rozmiar ok 56-62. Niektóre troszkę większe. Body i rumpersy po 3 zł, sukieneczki po 5, czapeczki po 2. Zainteresowanych proszę o kontakt- istnieje możliwość wysłania fotek ; ) Sprzedaję a nie oddaję, ponieważ mnie nie stać na oddawanie :(
 
z tego wzgledu ze jak widac nasze bobasy maja po okolo 9-10 miesiecy wiec wszystkie mamy wiecej lub mniej malych ciuszkow po nich wiec mamy ktore spodziewaja sie kolejnych bobasow sa zaopatrzone :))
 
reklama
Poszukuje wełnianej kamizelki dla Juniora:-D
Najlepiej w żywych kolorach( czerwień referowana hi hi hi)..Może macie a nie uzywacie...
 
Do góry