reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

U mnie po 5 dniach P+W waga spadła o 0,4 kg... troche mało,ale przyznam szczerze ze używałam troche skrobii kukurydzianej i mleka odtłuszczonego w proszku... ;/ no i cały czas pichciłam jakies słodkości :( jestem 3 dni przed @ i mam napady "słodyczowe",ale od dzisiaj same P ,wiec koniec z takimi cudami :)
 
reklama
U mnie po 5 dniach P+W waga spadła o 0,4 kg... troche mało,ale przyznam szczerze ze używałam troche skrobii kukurydzianej i mleka odtłuszczonego w proszku... ;/ no i cały czas pichciłam jakies słodkości :( jestem 3 dni przed @ i mam napady "słodyczowe",ale od dzisiaj same P ,wiec koniec z takimi cudami :)
Pauluska super:tak: mi na Pw raczej stała , lub lekko rosła:sorry2: więc się ciesz. Co nie poleciało na PW na P na pewno zniknie:tak:
 
dzięki :-) mam nadzieje,ze bedzie tak jak mówisz:happy2: ostatnio posiedzialam na internecie i znalazłam takie cudowne strony z przepisami,ze moj maż sie smieje ze mnie bo caly czas cos robie do jedzenia :-D no i ostatnio zwatpil troche czy to aby prawdziwa dieta hahahah ;-)
 
Pauluśka - dawaj linki ... wielkim plusem tej diety jest to, że zaczynam gotować buhahahahaha. W weekend podeszłam drugi raz do tego kremu kawowego.. no cóż nie dość, że z robota mi się przelało dziurą , to jeszcze wlałam do foremek tym razem dwóch,,, a wcześniej mi się wszystko w jednej zmieściło i .... po wyjściu z piekarnika krem miał 0,5 cm grubości... :-D:-D ale był dobryyy
 
Polecam ruloniki bolognese :))) sa przepyszne!!!! ( pierwszy link ) teraz wlasnie wstawilam Klopsika z jajkiem :-) jak sie upiecze to dam znać jak wyszedł i czy warto robić .
Ostrzegam przed oglądaniem zdjec pod przepisami... sa tak piękne,ze ślinka na sam widok zdjęcia cieknie hahahahah i od razu ma sie zapal do gotowania:tak:
 
martolinka - to dobrze, ze sie waga trzyma, oby tak dalej, do celu juz doszlas :-)
Pauluska gratuluje spadku wagi:-) powodzonka...
anawawka bardzo ladnie Ci waga leci! :tak:

u mnie tez ok, waga leci ostatnio nawet dosc szybko:-) takze nie narzekam.
 
polaa gratulacje:tak::tak:
polecam Wam w dni Pw kurczaka z mieszanka chińska:tak:ja wczoraj sobie zrobiłam i zjadłam sama:tak: wczesniej słodka , miekka gruszeczka i do rana miałąm dosc
normalnie pewnie wieczorem zjadłabym jakies chipsy albo winko wypiła a ja po prostu byłąm pełna

jak tam kolejny dzień dukania?
 
reklama
Do góry