reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Był taki czas,że naprawde ciągle chodziłam w nerwach przez B :/ ostatnio jakoś się poprawiło ale to nie zmieniało tego czy mam jeść czy nie ;/

Bardzo chciałabym mieć tą 1h wolną , wskoczyć na rowerek odpocząć chwilę a tu ciągle bieganie za małym.Dobrze,że dziś szkoła to sobie odpocznę :D

Teścowa nadal duka , hmmm tzn wiecie moim zdaniem jak je słodycze to nie schudnie....hehe( cukierki, ciasto)
 
reklama
Ja tak mam ze w stresie nie czuje glodu, wiec i chudne. A ze mnie zawsze cos stresuje to efekt jest jaki jest. Chce przytyć-co mam jeść zeby szybko utyć chociaż 5kg?? Dziewczyny czego nie mozecie jesc w tej waszej diecie???
 
Ilona - albo się z tym pogodzisz i przestaniesz chcieć ;-)przytyć, może wtedy coś się ruszy. Ja 10 lat temu ważyłam 48 kg... i tak z roku na rok mi przybywało, aż w końcu stanęło 58 kg i nie chciało się ruszyć ani w jedną stronę ani w drugą, organizm przygotowywał się najprawdopodobniej do ciąży...
 
reklama
Do góry