reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

reklama
martolinka - no jeszcze bym chciała tak góra 5 kg, w sumie już mam dobrą wagę jak do wzrostu ale wiesz, chce się wiecej:tak: ogólnie jestem zadowolona, wchodzę we wszystkie rzeczy sprzed ciąży :D
A nie mam pojęcia jak idzie anadri, o diecie nic nie pisała w smsie :p jedyne to pisała mi wcześniej, ze w trakcie przeprowadzki nie ma ochoty na jedzenie itp. ze zje tylko jogurt i to jej wystarczy:-) ale jej dałam do zrozumienia, że musi jeść wiecej:p
 
Mam pytanie: czy w diecie można uzywac płatków owsianych albo pszennych błyskawicznych????

nie wolno , tylko otreby pszenne i/lub owsiane ;-)
ja postanowiłąm sie nie wazyc teraz codziennie. Raz w tyg.wystarczy bo popadne w obsesje:tak: po wczorajszej uczcie dzis juz grzecznie wcianm skladniki III fazy w poniedziałek - dzień proteinowy :tak:
powodzenia:tak:
 
a co tu taka cisza?? :)
Jak Wam idzie dziewczyny??
Ja muszę się pochwalić, że teraz szybko lecą ze mnie kilogramki :p
no nie jest ich tak mega dużo ale zawsze coś...
martolinka - jak Ci idzie 3 faza?? Pytam bo też się będę powoli za nią brać...(dzisiaj chyba proteinki, co nie??:))
 
Polaa - jakoś leci mi wolno, ale ... 3 tyg i 3 kg,, więc jakoś chyba idzie .. poza tym dowartościowałam się, bo zaczęłam przeglądać szafę a tam pełno odłożonych rzeczy przedciążowych i ... w niektórych już się mieszczę jupi!!!
 
no to gratuluję :)
Ja też się cieszę bo bez problemu wchodze już w ubrania sprzed ciaży( nawet waga mi pokazuje 2 kilo mniej niż przed ciążą) ale bałam się, że przez brzuszek w nic nie wejde a tu spoko i nie wygląda to tak tragicznie więc się cieszę.
3kg w 3 tyg.? Niezły wynik:) trzymaj tak dalej
 
Gratuluję Wam dziewczyny rezultatów!!! no i trzymam kciuki za dalsze poczynania :))))
Ja jutro jestem ostatni dzień na P+W,wiec w srode wazenie i wtedy sie pochwalę ( mam nadzieje,ze bedzie czym ;) )
 
Ja się nie chwalę , bo niestety nie ma czym. Na rowerku nie jeżdze, bo nie mam kiedy a jak myslę żeby wskoczyćnp o 23 to wole iść spać. ;/ zaraz się kończy semestr i muszę zabrac się za egzaminy bo od razu po nowym roku będą :/
 
reklama
Wyjatkowa - niestety też cierpię na chroniczny brak czasu,,,, a z nerwów nie chudniesz? Bo ja jak miałam egzaminy, nic prawie nie jadłam i chudłam... każde wydarzenie dla mnie nowe dawało ten sam efekt.
 
Do góry