reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Jak obejrzycie odcinek to napiszcie co w nim było ok? Tzn czy coś mówili na temat tego jak się pozbyć tej skóry.OK?Z góry dzięki :)


Ja właśnie barszczyk z uszkami zjadłam :p i wybieram się do szkoły .
 
reklama
na taka skórę to juz tylko skalpel. nie ma możliwości zgubienia tego cwiczeniami albo zabiegami cud.
ja mam po ciązy i moim wielowodziu właśnie obwisły brzuch!! i jestem pewna ze ta skora to około 20 kg nadbagażu. maż obiecał mi, ze jak będzie nas stac to fundnie mi plastyke brzucha. to około 2500 funtów. masakra ... na razie odchudzam sie z ogólnego nadbagażu.
mam rower stacjonarny, ale na razie schowany bo sie przeprowadzamy. jak tylko urzadzę nowy domek to zaczynam treningi. brzuszki tez bede robiła. no i regularnie trzeba się smaorwac ujędrniającymi kremami, żelami, itd. o tym już keidys było. nie mozna chudnac bardzo szybko bo wtedy skora nie nadąża się "wciagac". a już w ogole jak ktoś nie stosuje żadnych kosmetyków ujędrniajacych to w ogole jest masakra.
ja mogę wam polecic rewelacyjny i nie drogi (ok. 15 zł) żel Eveline, są dwa - na dzięn i na noc - rozgrzewajace, ujędrniające, antycellulitowe i na rozstępy. rewelacyjnie działają :)
http://w3.moda.pl/gfx/perfectfresh/sklep_oferta/189000/511706606.jpg
http://cokupic.pl/i/c_big1474608.jpg
http://merlin.pl/Eveline-Slim-Extre...ine-Cosmetics,images_big,19,5901964013752.jpg
https://www.twojekosmetyki.co.uk/catalog/images/Eveline/eveline_slim_extrem_serum_rozstepy.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja tam nie widzę niczego po stosowaniu tego rozgrzewajacego....

I co , oglądałyście?

Mnie tam nie stać na jakąś operację.... :( NIesety. A brzuch oby się wciągnął.
 
Oglądałam. I powiem , że te niektóre kobiety wyglądały przerazajaco!!! I nie wiem , czy nie wygladałyby lepiej z duztmi brzuszkami niz z taka skora wiszaca.

tak juz bym chciała zeby te 2 kilo zleciały. Po tych 2 miesiacach czasem mam juz dosc , ale chce osiagnaz zamierzony cel. Moze po swietach wskocze znowu na 2 faze i do 69 dobije
anadri dziekuje za pomysł na jogurt z cynamonem- pyyycha
 
martolinka zaraz nie będzie tych dwóch kilogramów, nic się nie martw;) nie dziwie się ze masz czasami dość, wiem coś o tym:-( tak i już tyle schudłaś, że hoho:-) a można wiedzieć ile masz wzrostu??
 
no to masz teraz moim zdaniem idealną wagę :) wysoka jesteś, chociaż ja do niskich też nie należę (172cm). Wystarczy 72 a nie 69 :-)ja juz naprawdę mam dość tej diety i boję się, ze pokusy będą coraz wieksze, niech jeszcze tylko strace to dwa kilo i musze zjeść jakiś porządny obiad bo już mam dość, wiecznie kurczak kurczak i kurczak, nie żebym nie lubiła ale ile można?!;-) juz sobie obiecałam, że w swieta sobie nie odpuszcze niczego :p no może przesadziłam ale sobie na dużo pozwole, raz się żyje:)
 
A ja wczoraj zaszalałam i zeżarłam krem kawowy, a że dobra w te klocki nie jestem wyszedl mi wodnisty ( możliwe, że za mało ubiłam ) , ale i tak całość wciągnęłam... a waga stoi ;) choć po 22 zjadłam ostatnie łyżki tego kremu...
Robiłyście go może i ... wyszedł Wam?
 
Nooo u mnie wkońcu sie ruszyło:tak: 600 g.mniej!!!! po tych okropnych grzechach i zastoju:tak:
dzis 4 dzień P
śniadanie- owsianka
II sniadanie bomba dukana- pół puszki tuńczyka , polowa chudego twarogu , 1 korniszon, 1 jajko, wszystko mieszamy z sola, pieprzem, jogurtem:tak: moze byc tez troche cebuli
obiad- mielone z indyka z sosem koperkwoym
kolacja naleśniki z serem:tak:
anawawka ja za kawa nie przepadam wiec nei probowalam tego kremu:tak:
 
reklama
Wyjatkowa - jak dla mnie ten program był o skrajnych przypadkach.... u mnie skóra na brzuchu podczas ciąż była napięta na maxa, w pierwszej wyglądałam strasznie, jak pergamin, to się wsysła... może pomogła mustela,,,
Chirurg mi powiedział, że nie wsyśnie mi się skóra i operacja ... dziękuję, jedną miałam powiem szczerze , że wystarczyło mi .. a tutaj by mieć płaski brzuch trzeba od jednego do drugiego biodra ciachnąć i nic nie nosić przez pół roku...
 
Do góry