reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obniżenie narządów po porodzie

reklama
Bylam u niej godz no moze troche wiecej.. 120 zl wizyta.no to usg niestety nie u niej tylko musze di Warszawy jechac .. Juz jestem umowiona zobaczymy co wyjdzie. A ntm to nietrzymanie moczu i jak bede miala to usg to od razu badanie tez pod kontrm moczu i oczywiscie konsultacja ginekologiczna . jest tez mozliwosc dobrania i zalozenia pessara wiec napewno skorzystam . tyle ze tu juz koszty sa wieksze za usg i cala reszte ... Nie wiem moze bedzie dobrzr ... A najlepsze mowila zebym sobir narazie darowala ta terapie manualna wiec sama juz zglupialam ale zobaczymy co to usg wykarze.. Bardzo sie boje ..
 
Napięcie fizjoterapeutka stwierdziła podczas badania manualnego. Już ziem że oprócz podnoszenia i szarpania zaszkodzić może nawet dociskanie czegoś mocno. Podobno mój przypadek jest nietypowy. Podobno tak z reguły się nie dzieje żeby wędrowało raz w górę a raz w dół. Ciężko, ale w miarę już się z tym oswoiłam i pogodziłam, chociaż dalej szukam dla siebie ratunu
 
Bylam u niej godz no moze troche wiecej.. 120 zl wizyta.no to usg niestety nie u niej tylko musze di Warszawy jechac .. Juz jestem umowiona zobaczymy co wyjdzie. A ntm to nietrzymanie moczu i jak bede miala to usg to od razu badanie tez pod kontrm moczu i oczywiscie konsultacja ginekologiczna . jest tez mozliwosc dobrania i zalozenia pessara wiec napewno skorzystam . tyle ze tu juz koszty sa wieksze za usg i cala reszte ... Nie wiem moze bedzie dobrzr ... A najlepsze mowila zebym sobir narazie darowala ta terapie manualna wiec sama juz zglupialam ale zobaczymy co to usg wykarze.. Bardzo sie boje ..
Myślę, że nie będzie źle. Zobaczysz dasz radę. A możesz dać namiar na to usg gdzie się umówiłaś. To jest takie usg gdzie można sprawdzić co jest w miednicy zerwane, uszkodzone itp?
 
Umowilam sie na to usg do Ochote Medical Center do dr. Gardockiego .. Koszt 400 zl i tam mozna dobrac ewentualnir pessar .. A co dokladnie to usg wykarze to sie okaze .. Mam nadzieje zr wyjdzir co jest uszkodozne i zerwane czy nacigniete.. I co dalej z tym robic.
 
Umowilam sie na to usg do Ochote Medical Center do dr. Gardockiego .. Koszt 400 zl i tam mozna dobrac ewentualnir pessar .. A co dokladnie to usg wykarze to sie okaze .. Mam nadzieje zr wyjdzir co jest uszkodozne i zerwane czy nacigniete.. I co dalej z tym robic.
Oby nic złego nie wyszło, żeby to było tylko naciągnięcie a nie zerwanie czy uszkodzenie. Dzięki za info. Sama chętnie wybrała bym się na takie usg. Kiedy masz termin? Długo trzeba czekać? Daj znać jak będziesz po tym usg. Pozdrawiam i 3 maj się ciepło
 
reklama
Nie noszę passera i nikt mi go nie zaproponował
Nie wiem na jakiej zasadzie oni te pessary proponują, bo jeden lekarz powiedział, że to nie dla mnie, drugi że jest jakieś wyjście I mógłby być dobry pessary. Myślę, że przejdę się jeszcze do kogoś, żeby mi dobral odpowiedni pessary to w dzień będę mieć jakąś podpore.
 
Do góry