reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obniżenie narządów po porodzie

Ja wlansei nic nie wiedzialam mnie jikt nic nie powoedzial .. Ale dzownilam do nien i mowila ze chce mnie zoabczyc i wtrdy mi powie czy jest w stanie mi pomuc czy nie ...
 
reklama
Wiec mysle ze jest jeszxze dla mnie szansa tym bardziej ze czasami ta sciana jest na miejscu jakby .. Wiec moze tam nie ejst uszkodozne tylko rozciagniete ... Mam sie z nia dzisiaj umowic dokaldnie ..
 
To znaczy ze juz nie mam szans wyjsc z tego? Boze mnie nikt nic nie mowil do tej terapeutki jak jezdzilam to tez mowial ze nie koniecznie trzeba cwiczyc .. Ja jzu wariuje .. A dzisiaj mam totalna zalamke .. Nie ma juz dla mnie ratunku? Wszystkie jestescie swiezo po porodach a ja ..
 
To znaczy ze juz nie mam szans wyjsc z tego? Boze mnie nikt nic nie mowil do tej terapeutki jak jezdzilam to tez mowial ze nie koniecznie trzeba cwiczyc .. Ja jzu wariuje .. A dzisiaj mam totalna zalamke .. Nie ma juz dla mnie ratunku? Wszystkie jestescie swiezo po porodach a ja ..
Nikt nie powiedaial ze nie ma ratunku. Pójdziesz do tej babki to Ci powie. Przecież Ci nie powiedziała ze nic się nie da zrobić po takim cZasie. Dziwna ta terapeutka co nie każe ćwiczyć.... przecież wszędzie to przeczytasz, ze trzeba ćwiczyć po porodzie miesnie dna miednicy.
 
No wiec wlasnie .. Dobra umawiam sie do tego Rybnika a i jeszcze do P.Doroty Czernichowskiej podobniez tez dobra .. Pojade tu i tu .. Moze jest ratunek dla mnie .. Niech ktos mnie poprowadzi cod alej robic i jak robic zeby nie pogarszac a wylexzyc ... Ale i tak jakbys mogla to prosze zapytaj o to co cie prosilam ok? Tej swojej fizjo ... Widac tez jest do ra skoro ma tyle pacjentek ..

Mam dzisiaj totalna zalamke ... Jeszcze okresu dostalam to jeszxze gorzej sie czuje ...
 
Dzwonilam do Rybnika i jestem umowiona za tydzien 20. Chwile z nia rozmawialam i troche jestem zaniepokojona bo mowilam jej ze widza ta sciane w lusterku ta przednia to ona mi mowi ze to raczje nie jest 1 stopien a drogi a nawet wiekszy i ze wiekszosci jest to uszkodzone i ciezko to wyrehabilitowac.. Ale pojade zobacze .. Tak sie boje ze juz klamka zapadla i nic sie zrobic nie da ..
 
Ja tez widzę ja w lusterku i mówiłam Ci ze to 2 stopień. 3 to jak wychodzi na wierzch. Ale ja z czasem widzę ja coraz mniej. A jak oglądam się na leżąco widzę naprawdę duży postęp. Wiec nawet jak całkiem się nie naprawi to warto ja choć trochę zrehabilitować. Bo jak sie nic nie robi to wyjdzie kiedyś na wierzch...
 
Ostatnia edycja:
Tak bardzo sie boje .. Tu przednai sciana tu z tylna cos nie tak tu macica obnizona .. Za duzo tego dla mnie na moja glowe .. Za tydzien wszystko sie rozstrzygnie ... Boje soe tylko najgorszego .. Jade do Tego Rybnika ale tez chce jechac do tego Krakowa tyle ze sie do niej dodzownic nie mogr ... Chce z tego wyjsc chce zyc jak kiedys.
 
Ja myślę że zawsze można coś z tym zrobić, niezależnie od tego ile czasu minęło. Przestań się tak zamartwiać. Ważne żebyś zaczęła coś z tym robić
 
reklama
Jestem juz umowiona takze zobacze co powie .. No martwie sie bo chchcialabym z tego wyjsc zeby sie dalo ... Mam nadzieje ze pokaze jak cwiczyc i co przedewszystkim ... Dzieki za namiey na nia ...
 
Do góry